Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
JENANT!!! nu ai nici o scuza..De asta suntem la acest nivel..
Incredibil așa ceva ! Totuși ai o pregătire medicală și știi ca este imposibil sa lași o seringa folosită pe unde îți vine . Nu exista așa ceva ! Au lăsat mizerie dar nu sunt japonezi ; ce scuze penibile …ce *** de oameni . Va dati seama ce educație dau copiilor lor , cum sunt nevestele lor , familiile , casele unde locuiesc . Oameni ca astia calcă pe cadavre ,din pura prostie ,deoarece educație lor este 0 Astia ar vinde un meci la orice colt de strada . Rusine !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnul Cristian Tanase nu da dovada decat de lipsa de bun simt si de educatie. Ne-am obisnuit cu personaje de genul sau care trateaza subiectele cu sarcasm si li se pare ca sunt foarte spirituali, de fapt sunt niste mici golani ajunsi in functii mari. S-a dus vremea cand in fotbal erau presedinti educati, cu staif si prezenta ce impunea respect, majoritatea presedintilor din ziua de azi sunt niste maimutoi, imbracati ferches, cu putina scoala si vocabular de cartier.
Ce aștepți mai mult de la o echipă de ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu suntem ca japonezii, noi suntem ca ***. Jalnica scuza!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Civilizatie de periferia Bucurestiului si nu cs Bucurestiul sr fi o mica Japonie ;)))
Și dacă nu era coș de gunoi, și dacă nu suntem japonezi, îți ia vreo 70 de secunde să strângi gunoiul într-un colț și să lași măcar impresia că ai încercat ceva. Dar e ca vorba aia pe care am citit-o pe un panou la baza unui munte: "Rugăm gunoaiele să nu lase deșeuri în pădure!"
E greu sa iei o punga si sa strangi mizeria din vestiar cand vii de pe maidan. Pretentii insa cat cuprinde.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.