Alte știri din fotbal
Campionul României va fi adversarul lui Gheorghe Hagi la meciul de debut pe banca României
0
Din toaletă și cu filtru de Mister Bean, jucătorul Craiovei a avut derapaje inimaginabile: „Să-mi sugi p***! Mă p** pe toți țiganii”
0
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
3
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho vrea să transfere un atacant la Real Madrid » Jucătorul de clasă ar putea ajunge gratis
0
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
1
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Decat echipa unei firme al carei scop nu e performanta sportiva ci producerea de bani pentru clanul becali? Tu intelegi totusi despre ce vorbim aici?
In 4 ani, Dinamo va fi cel mai puternic club de fotbal din Romania!
Adica vei sustine o echipa sustinuta politic si de stat, *** Bine de stiut.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce treaba are branza cu un individ care doar datorita coruptiei din ROmania comunista a scapat de puscarie pentru specula cu alimente in vreme de penurie alimentara/rationalizare? :)) A, ca nu mananc branza de la machidoni samd, asta e altceva. In rest, ar trebui sa intelegi o chestie: un regim securistic e nasol, dar asta nu inseamna ca echipele importante din ROmania ar trebui sa incapa (sau sa ramana) pe mainile unor puscariasi care vor doar sa produca bani pentru vreun clan.
Macar Becali nu e responsabil pentru: 1. Tras in populatie la lovitura de stat din 1989 (Armata) si 2. Torturarea si disparitia multor oameni in puscarie (Militia). P.S.: daca nu-ti place Becali, ar trebui nici sa nu mai mananci branza :)
Este clar , Dinamo , că și Rapid va fi tot în sfera serviciilor ! Asta asat că să fie pe aceiași linie cu FRF și președintele ei !
Și eu sper în desființarea ăstora și cred că se va face !!!
Ești prea prost ca să mă cobor la nivelul tău, Deci cântă la masa *** !!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un mic rezumat al articolului. Dinamo are datorii de minim 7 mil de euro si cresc de la zi la zi. Acesti mega investitori vor aduce in primul sezon 1.2 mil si 12 mil in urmatorii 4 ani :) Stau foarte bine pe finante domnii. Concret Dinamo ramane in aceeasi mocirla. Cu 3.mil pe sezon + sponsorizari+drepturi tv+ ce mai cotizeaza DDB, abia isi vor permite sa plateasca salariile jucatorilor si chiria stadionului. Datoria aia de 7 mil si inca multele litigii din restante salariale catre fostii jucatori cine si din ce o achita?
Bah baiatule incearca un *** !! Intri de pe zeci de conturi si spui acelasi lucru ! Tu ori esti prost , *** .. Domnilor din redactie de ce nu blocati acest *** ??? Nu face alt ceva, decat sa instige lumea "la trafic"
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.