Comentarii (14)

Marian Ghergus  •  08 Iulie 2019, 08:14

Daca te pricepi la fotbal si ai vazut jucatorii rivalelor trebuie sa realizezi ca Rapid are sanse minime de promovare

Alex Bubu Pro  •  07 Iulie 2019, 23:05

Daniel, tot respectul pentru tine, dar de ce avem nevoie de 6-7 jucatori cu experienta? Hagi a castigat cupa si supercupa cu copii! U Cluj a avut maxim de experienta anul trecut si degeaba. Drumul nostru nu este prin a aduce jucatori de varsta a 3-a. Nu asta e drumul sanatos pe termen lung. Important este sa ne formam un stil de joc, sa avem un "schelet" in primul 11, format din pustani dornici, crescuti in spiritul pe care il cunoști. Hai sa ne vedem cu bine acolo sus!

supereduardo10  •  08 Iulie 2019, 11:23
Postat de Nicolae Călinescu pe 08 Iulie 2019, 08:54

Asa este, multe echipa de liga a 2 a au transferat jucători cu experienta, la noi pauză.Ghanditi-va ce buget are Chiajna, U Cluj sta bine, fc Arges a transferat 7 jucători, nu uitati de Turis.Sa speram ca Pancone si ai lui vor face minuni.

eu n-am auzit nici-un transfer de rasunet..poate la U Cluj sa fie ceva. In schimb la Rapid am auzit de Texeira asa ca nu vad motive de ingrijorare

Nicolae Călinescu  •  08 Iulie 2019, 08:54

Asa este, multe echipa de liga a 2 a au transferat jucători cu experienta, la noi pauză.Ghanditi-va ce buget are Chiajna, U Cluj sta bine, fc Arges a transferat 7 jucători, nu uitati de Turis.Sa speram ca Pancone si ai lui vor face minuni.

fara_pista  •  08 Iulie 2019, 08:31
Postat de legendavisinie pe 07 Iulie 2019, 22:58

Mai este aproape o lună până la-nceperea campionatului, vor mai veni jucători.

Deci, ca la FC D 1948 SA: New FC R! Și ați lăsat de izbeliște frumușață de AFC Rapid, continuatoarea de drept a legendei vișinii răposată în 2016... Păi, ce-o zice Berlusconi din Giulești la așa afront?

sexilian  •  08 Iulie 2019, 07:51

esti ruda cu restul polittic ponta?

xxrapi  •  08 Iulie 2019, 06:23

Chiar daca din ce spune Nico ar putea razbate si un gand de frustrare ,dupa cum scriu unii, adevarul ,acum, este ca lotul nostru este SUB ale altor contracandidate. Mai este timp sa vina JUCATORI. HAI RAPID!

supereduardo10  •  08 Iulie 2019, 00:59

Nico vom promova stai linistit avem echipa foarte buna si antrenor de clasa cu cea mai tare galerie

marcelclujnapoca  •  07 Iulie 2019, 23:49

trebuia luat Ionita ...si voi aveati 100.000 de euro ! dar cine sa sune pana la Cluj !

bisisisica  •  07 Iulie 2019, 23:46

De ce sa nu il aduca pe FLMBAPU’de la nea gigi ca se potriveste cu decorul?

  • 1
  • 2