Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
GRASU ASTA, TREBUIA sa vina la FCP, cand e cand erau la greu, cand trageau baietii ;la promovare, nu acum cand e "masa plina cu bunatati" ... Acolo se vedea caracterul lui de ploiestean, iubitor.,. cand venea cu salar de B, si la greu.. Acum nu-i corect sa vina cu impresii de vedeta, cu salar mare si sa scoata din primul 11, pe unu care a dus greul in B .... NU MERITA GRASU asta asa ceva!! A refuzat FCP , ca sa vina la Voluntari pt salaru ala de 12000E ... acum nu-i mai trebe salar bun??? NU AR TREBUI contractat acEST MERCENAR, care pacaleste fotbalul; Lupii au altii fotbalisti mult mai buni pe postul lui, de ex chiar Valuski care joaca ff bine.
O sa fie Petrolul campioana la goluri date din spatele porții și din parcare.
Cică d-ăia e aglomerație pe DN1, vin sponsorii la coadă la Ploiesti să-l vadă pe Budescu !
Abia astept sa vad cand isi bate joc de cornerele ploiestenilor :) Fotbalist ma . Ai vazut cum da la antrenamente :))) =))))))))))
Circul continua... de data asta la Ploiești.
Budescu umple tribunele Petrolului si aduce sponsorii! Merita investitia !!!
Artist ? :))))) L-ati facut si pe asta fotbalist ... eu n-am vazut fotbalist care sa joace de pe loc decat pe vremea lui Dobrin si Balaci si pe vremea lui Danut Lupu ... Asta s-a dus in China , si cand i-a luat cineva interviu din Romania intreband-ul cum e fotbalul in liga 2 din China , Budescu a zis : E foarte greu , dupa ce driblez un jucator doi , vin dupa mine. E mare artist asta ... Sanmartean avea 7 clase peste el ... Pe Budescu si Sanmartean daca ii pui azi unu langa altu fara sa ii cunosti , eu pariez ca il aleg pe Sanmartean ca fotbalist ... de Budescu pot spune ca e Bucatar sau Antrenor ceva ... A pacalit fotbalul asta. Si-a batut joc de munca colegiilor de nenumarate ori ... altii muncesc sa scoata un corner si el le bate pe poarta ca alearga gutumanii pentru el dupaia , el e artis si Alibec ... alt spart , alt fotbalist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.