Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
3
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Deschamps s-a temut pentru Mbappe: „Aveau de gând să-l facă bucăți!”
0
Tăvălit tot meciul, Mbappe n-a mai rezistat la interviuri: „Știm și noi! Duceți-vă dracului!”
0
Imaginile care l-au transformat pe Mbappe în „inamicul numărul 1” în Paraguay! Ce s-a întâmplat după fluierul final
0
Marea favorită Franța s-a chinuit teribil cu Paraguay: un penalty a făcut diferența! Cine îl așteaptă pe Mbappe în sferturile de finală
2
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Donald Trump, „șocat” de faptul că zeci de milioane de iranieni îl plâng pe ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Adevăratul derby de România...
du-te cu randoom la meci si pune-l sa strige UE Steaua :)))))))))))))))))
Cătălynne,ai rude la justiția română,că prea o lauzi?După encefalul tău,derby-ul de sambătă(4-3)trebuia să se joace la Buftea,iar cel din 16 august pe Maracana,că prea se bate lumea pe bilete!Apropo de justitie:ieri a murit,la 95 de ani,unul care avea morți pe conștiință,iar idolii tăi din justiție nu l-au atins nici măcar cu o floare.
Ca îți crapă ție inima de ciudă sau nu, ca pricepi ce arata actele și au stabilit și atâția judecători ori ba, asta e primul “derby de România” din 1998 încoace! Iar asta nu se schimbă indiferent câți oameni vin la meci sau ce audiențe sunt. Cea mai corectă analogie e aia cu cei care au afirmat acum niște sute de ani ca “pământul e rotund” in ciuda majorității absolute care credea ca e plat. Bine, sunt unii care cred asta și azi, mai mult, au și argumente, argumente mult mai puternice și convingătoare decât cele aduse de voi ca “Fcsb e Steaua”. :-)))
Sa râdem cu Stan și Bran ! Marele derbi al clonelor va fi evenimentul anului ....in B ! Matineu cu Talpan și Lipa ! La 2 lei biletul și nu vin mai mult de 15 spectatori !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.