Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
România amână să primească 6 miliarde de euro: de ce tărăgănează Guvernul ...
Libertatea
Cine este cu adevărat femeia care i-a dus lui Trump meniuri McDonald’s la ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
Pana cand cei aflati in subordinea lui iulian vlad mai primesc pensii speciale?
N-ai inteles, stai jos! Sa-ti explic: aici se rade de Talpan si de cashcheta lui, cascalin! Se face mishto la greu de talpanisti...:)))
Povesti vânătorești! Cea mai suculentă e partea cu “ca și-ar fi dat acordul sa joace FC fcsb in Ghencea”. Bă, nu ca mi-ar pasa de Bichir in vreun fel, bine ca s-a dus!, dar aia nu depindea de el. Trebuie ca in primul rând juristul clubului sa semneze contractul apoi el sa fie validat de Guvern printr-un HG. Asta e, știu ca e complicat, așa e la Armata, și sa închiriezi 1 mp pt a pune un bancomat acolo de exemplu, conform legii e nevoie de HG! Dacă însă e adevarata măcar partea cu Ana Maria și Cami, eu unul o prefer pe Popeasca, o stelista pur sânge cu ***! :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa il puna pe talpan si dupa la instanta cu el pentru pagube produse la bugetul de stat ca doar el spune ca e stadionul lasat de mumasa mostenire si cine sunt sursele vostre vreun ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce mi se pare epic e altceva! sa zicem ca pana la urma armata desfiinteaza din nou csa pentru ca nu au drept de promovare si nici nu vor asocierea cu privat, nu se schimba nici legea sportului! sa zicem! desi nu cred sa se intample prea curand, burtosii aia generalii lui peste trebuie sa sifoneze banii publici! si apoi? o sa faca asta ca fcsb sa devina steaua? NU! asta pentru prostu` ala de randum cu "steaudinliga1" a lui cu tot! steaua a murit cumetre, nici csa si nici fcsb nu sunt steaua! multumiti toti stelistii boului de becali pentru ingineria fianciara prin care a desfiintat steaua! credea bisnitarul ca e mai hot ca statul? na ca i-au tras-o! a avut steaua cat a avut-o dupa care a desfiintat-o!EL si nimeni altcineva!
A RAMAS ACEEASI MENTALITATE IN ARMATA ... ca pe vremuri ... daca n esti cu noi, esti impotriva noastra/.// ceva de genul ... halal oameni ... Steaua lui Gigi va juca in Ghnecea, ca acolo e locul lor... ca stadionul e facut din bani publici, nu lo facut Talpan din pensia lu mama-sa.
Singura, unica schimbare necesară, urgentă, inevitabila in ceea ce privește CSA și CS Dinamo este excluderea acestor creatii staliniste din sportul profesionist al unei tari democratice membra UE, pt ca toate unitățile militare sportive de tip CSA și CS Dinamo au fost de multă vreme desființate peste tot acolo unde au fost create de ocupantul sovietic! Normalitatea, valorile și principiile europene și democratice impun desființarea cazarmilor sportive bolsevice care mai exista exclusiv in România și consuma anual peste 50 mil euro, fiind niște simple sinecuri nesimțite ale MApN și MAI! Pana când?
clubul da, clona de la fotbal în 2017
:))) Ce se oftică *** că Fecesebeaua sa nu joacă pe Ghencea. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Marius Mărgărit a scris: "Surse din Ministerul Apărării susțin că cazul colonelului Bichir s-a făcut un artificiu, astfel încât acesta să poată conduce clubul doi ani." Măi Marius, nu ți se pare "că cazul" este cacofonie? Măi moderatorilor, mesajul anterior, similar acestuia, de ce nu a apărut? Ofensează cu ceva pe cineva?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.