Alte știri din fotbal
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
0
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
0
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, întâlnire pozitivă înainte de Campionatul Mondial
0
Echipele de start în Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Cât de grobian, ghiolban, paradit, expirat, sa fi pt a latra, horcai la partid cand tu mai trăiești doar datorită imbecilității, iresponsabilității politicienilor smenari care mențin exclusiv in Romanica anomalia sportiva militarizata bolșevică CSA, de mult lichidata, ecologizată peste tot in lume??? Cum sa reclami partidul când tu stai cu mâna întinsa și ceri mila de la stat, de la partid, sport militarizat, adică la fel ca in URSS?
Cum este "băi " Cătăline??? Mai sunt eu paranoia când spun că politicul este implicat în fotbal?? ))) așa se întâmplă mereu când suporterii nu sunt uniți, se bucură de răul adversarilor dar UITĂ că mâine pot fi și alte echipe victime:D
acum un an pesedistul dancu iti facea un paste fericit. multumim jnea vasile dancu
Te minti singur rablagytule. Oamenii au fost arestati pentru detinere ilegala de arme letale nu pentru fumigene. Si stadionul a fost inchis (ciudat, ca pare mereu inchis) pentru tortele si fumigenele care s-au dat si care sunt interzise pe stadioane. Daca te simti tu mai bine cand minti atunci asa este. Au fost oameni arestati ca au aprins artificii si s-a inchis stadionul ca asa a zis Ciolacu
"Multumim nea Vasile" :)))))))))) Frumoase zile! Bucurie dupa bucurie!!
Pentru ei nu este nici o pedeapsă, că ei oricum joacă fără spectatori. Pedeapsa este pentru noi, contribuabilii la bugetul apărării, care va trebui să plătim această amendă...
*** ... :))). Ce gluma buna! Bugetarii de LUX ai fotbalului romanesc ataca oamenii bugetului. Ce gluma!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fece ficisibi la a cata abatere este? suspendarile gravidelor de acolo cand le vom vedea?
In ziua de azi trebuie să știi să jignești dacă vrei să fii ultras onorabil. Grobienii au ac de cojoc dacă nu tocmesc niște “intelectuali” în ale insultelor. Partea vătămată să nici nu își dea seama, doar când deja e prea târziu și presa atotstiutoare, le-a tălmăcit mesajul.
Romania anului 2024, tara UE: oameni arestați pt niște fumigene amărâte, stadioane închise pt scandări împotriva partidului de guvernământ! Mulțumim Marcel Ciolacu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.