Alte știri din fotbal
A rezolvat FCSB regula U21? Fotbalistul revine și a primit votul de încredere: „Dezinvoltură incredibilă. E numărul unu”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
41
Chiar e atmosferă de titlu! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei + clujenii, nevoiți să schimbe planul
0
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
2
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga!
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ia spune-mi, așa e ca suferi infinit mai mult după milionul cheltuit de secția de fotbal a Stelei decât după miliardul cheltuit de Cîtu pe vaccinuri!? :-)))
Buna ziua … ție! Adică mie! :-))) Nu prea am înțeles ce îți veni cu barajul, însă mi-am amintit de meciul vostru de ieri, de la Ploiești, care din păcate ti-a stârnit melancolia barajelor și L2. :-((( Moș Gigilă nu mai e atât de activ, își simte saracu’ sfârșitul aproape, mai ales ca nu e Arșinel ca sa primească tratament cu prioritate. :-))) Alfel noi suntem bine merci, ne batem cu noi înșine mai mult dar și cu Iasiul la primul loc, nici vorba de baraj! :-))) Bine ca ca meciul de azi a fost amical și s-a mai spart ghinionul, pt ca in loc sa marcam de 3-4 ori zicem merci ca nu am luat bătaie, a fost o zi din aia când mingea nu vrea in ațe și gata! :-)))
clona csa hai cu desfiintarea. tic-tac.
Nu mai aveai unde și ai venit sa suferi aici bă!? :-))) Numai in prostia zecesebista, pleonastică :-))), se poate privatiza o instituție publica, cât despre desființat, atât timp cât România are Armată, n-ai sa vezi așa ceva, așa deci și prin urmare vei suferi îngrozitor, zi de zi, ora de ora mult și bine … spre desfătarea noastră! Așa cum meriți! :-)))
Nu e nevoie să precizați că este amical. Toate meciurile jucate de UM 02301 sunt amicale.
Eu sper să se privatizeze sau să închidă prăvălia.Să vină Nea Piți să cumpere echipa vă tot are bani din afacerea cu măști neconforme.Pe bune, dacă vedeți că nu vă dau astia deșteptul de promovare, voi ce vreți să intrați cu tancurile in liga 1.Așteptați să primiți și voi tancuri leopard de la nemți ?Să terminam cu circul ăsta, hai privatizare sau desființare.
Asta e cu totul alta "afacere" realizata de cioban.
Steaua intra in zodia lui Dan Petrescu cu scorul de 0-0, puteti sa pariati pe X final sau chiar 0-0 scor exact la meciul cu Unirea Slobozia
Asta e cu totul alta "afacere" realizata de cioban.
Cum adică noi plătim și anul viitor pentru ca băieții astia din garnizoană să facă exerciții fizice in liga a doua???Eu speram să se dizolve acest experiment nefericit, dar se pare că trebuie să platesc și in 2024.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.