Alte știri din fotbal
Oțelul a anunțat vânzarea titularului: „I-am prelungit contractul pentru a nu-l pierde gratis”
0
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
2
Știri din fotbal internațional
Bayern vinde un internațional german la Beșiktaș
0
Mikel Merino, răsplata după un sezon de coșmar: „În astfel de momente îți amintești de toate”
0
Quaresma a dat de pământ cu naționala Portugaliei: „Foarte, foarte slabi! Mai bine mă opresc aici, altfel...”
0
Luis de la Fuente, selecționerul Spaniei: „M-aș duce personal să-l iau de acasă”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
Va fi primul da' in B deci nu va fi !
Mai bine decat sa-si aminteasca de un meci cu Zecesebeaua de nu stiu cand, si-ar aminti meciul cu STEAUA de anul trecut, cand aia de care radeau, Chipirliu si Pacionel, i-au pus cu botul pe labe.
Voi jucati si cu arbitrii si atunci e cum spui:)
10-0 a luat FC FCSB de la Silkeborg în Intertoto. Dinamo a remizat cu Steaua București în sezonul regulat. Vedem ce va face acum în Play Off, în special în meciul din Ghencea. Va fi primul Steaua București vs Dinamo București pe Ghencea după mai bine de 20 de ani.
O sa fie mai multi oaspeti decat gazde!
cs *** a ratat promovarea din liga a 3-a. ha ha ha. 10-0 a luat vitan barzesti in ultima prezenta in liga 1 ,de la Steaua,in istoria lor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Suporterii evolueaza ?
Hai Dinamo, doar impreuna putem sa umplem Ghencea si sa invingem Steaua chiar la ea acasa. Cei mai frumosi suporteri din tara merita sa evolueze in superliga doar alaturi de Dinamo!
nu ai inteles ironia celor de la vitan barzesti. dar cam asta spun si ei,ca nu sunt rivali cu clonatii de la csa. dar tot o sa ii bata clonatii de la csa pe vitan barzesti tur-retur si o sa piarda la scor cei de la csa cu otelu si iasi.
Ce proști sunt cerșetorii din PCH. Anul trecut visau că joacă cu Steaua. Acum fac legătura între un meci disputat împotriva celor de la FC FCSB. Proști de bubuie! De asta au și dus echipa în prag de faliment. Faliment care trebuie să vină de urgență. PCH trebuie desființată! CS Dinamo este adevărata Dinamo București, nu cerșetorii ăștia DDB-iști care confundă echipele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.