Alte știri din fotbal
„Casa lui Dinamo”, sub ape! Acuze dure la adresa Primăriei București: „E jale”
0
Decizia „extrem de dificilă” luată de familia lui Radu Mărginean, a doua zi după deces
0
Detalii cutremurătoare. Martor la tragedia cu Radu Mărginean: „E mort, nea Nicu, e mort... A fost cel mai dureros sunet omenesc pe care l-am auzit în astă viață”
0
Gigi Becali a pus mâna pe 1,5 milioane de euro!
0
Știri din fotbal internațional
Virgil Van Dijk, luat în colimator: „Trădare! S-a dat la o parte”. Detaliile controversei
0
Pierluigi Collina explică: de ce nu a fost validat golul de calificare al nemților
0
Premoniția lui Maradona despre CM 2026: „Canadienii ar putea fi buni schiori și americanii o să rupă fotbalul!”
0
Sigur au mai tras la sorți? Când e primul El Clasico în noul sezon din La Liga: calendarul oficial
0
Lifestyle
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
0
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
CSA,este o echipa amatoare,care daca nu gaseste un propietar,sau nu este favorizata politic in parlament(prin modificarea legii),atunci va juca degeaba, pe banii contrubuiabilor,MEREU IN LIGA A 2-A !!!
serios ? am platit cu totii destul pentru asta, sau ma spui lu talpan si o confisca el ? sa o bage intr-un sertar. vezi ca emblema astora de la csa e facuta de alde becali.
tălpăneii sunt disperați, aseară au băgat un fake, că s-a schimbat legea sportulu prin oug :)) așa jenibili au ajuns
Pai cum, n-au platit Pitzu', Laca si Balint ?! Cei mai mari "cazarmisti" ai UM CSA 02301 Regal Bucuresti :)))
Un sfert din AS47 sunt anagajati MAPN, puși acolo sa ii păcălească pe ceilalți suporteri ( ca sunt si unii creduli care așa au impresia, pe ei nu te poti supăra ) si sa susțină cauza burtosilor. Adică tu ca suporter Militezi sa conducă MAPN-ul? :))))) De ce sa nu vrei sa te asociezi tu cu clubul?
Dacă s-ar plati ar fi o ilegalitate. Cum sa plătești in numele Armatei Romane? Sunt niște reguli
Alte minciuni marca CSA. Nu poate ba nebunilr sa plătească alții in locul statului ca este ilegal. Dati factura sa o vedem ***. Aveți angajați la CSA *** si s-a dus sa se culce, fără nicio remuscare
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine a plătit spuneti exact?! Nu cumva s-a plătit din bugetul statului? Si cheltuielile următoare de unde se vor plăti ?
Vezi ca emblema de la profil e din 1947,anul înființării ASA Armata,de ce ?2003= infiintare.
Numa' liga că-l are p-ăla la mâna cu procesul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.