Alte știri din fotbal
„Principala problemă erau chestiunile din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
„Fierbe” Bănia! Detaliile unei zile pe care Craiova vrea să o facă istorică
0
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Norocul meu ca m-am nascut intr-o maternitate comunista. Altfel cine stie unde ma nasteam, in cazino precum capitalistii. Daca tot discutam de curs primar. Cum se numeste persoana care munceste pentru cineva si primeste minim de hrana, cazare la comun alaturi de mai multe persoane ce nu fac parte din familia sa si bonus niste pachete de tigari? Conform umilelor mele cunostinte aflate in urma lecturarii cartii "Coliba unchiului Tom", o astfel de persoana poate fi asociata fara a gresii cu ***. Cam acesta era regimul ghinionistilor ce faceau armata la geniu sau la unitati militare aflate in apropierea unor santiere deschise de maretul conducator. Probabil ca ati avut relatiile necesare ca sa evitati un astfel de ghinion sau si mai bine ati avut sansa sa faceti armata la termen redus si atunci "munca in folosul comunitatii" se desfasura mai ales in agricultura. Din fericire nu la bumbac. Pe Gigi Becali il incadrez in categoria fanariotilor aparuti peste noapte dupa 1990, daca tot sunteti atat de curios chiar daca personajul nu are nicio legatura cu ce v-am scris initial. PS. Sper sa nu aveti o obsesie legata de oier. S***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de la trotineta ?
inca O VESTE trista pt janta ...
Realizezi cat de penibil esti ? Un ddbist *** clonei talpaniste si sa spuna ca e Steaua....ddbist care sa iubeasca Steaua ??!??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tot în B?Tot în B?Și la anul și la anul celalalt și pana la desființare.Care se apropie.Scria cineva de un "prost", pe care nu-l gaseste aceasta echipa.A găsit unul, pe Becali, dar n-au fost în stare sa-l păstreze.Aveau și echipa în prima liga și stema și marca și palmares și, dacă erau puțin deștepți îl mai "ciupeau" și de niște "lovele" fără sa simtă.Dar dom'colonel nu s-a mulțumit cu puțin.Avar!Acum o sa rămână cu degetul în gura
Alea s-au dat de mult. O fi făcut rost de altele, azi noapte.
pai au mai pacalit odata pe cioban sa bage bani sa cumpere echipa pe urma l-au dat in judecata ca nu are marca etc.si au mai si infiintat o echipa de paie,in locul lui Gigi le-as da niste bani de seminte si as inchiria marca cu tot ce tine numa sa le arat ca au cheltuit banii degeaba
Care Steaua bey? Nea Gigi nu vinde :)
Sau poate isi vinde jantele de 2000 de euro sa ajute clubul armatei!
Vine baiatu'. Este in audienta la Biden. Joe Biden. Ultima speranța de sponsor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.