Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Se întețește concurența în Serie A pentru Drăgușin! » Două cluburi de top încearcă acum un transfer definitiv
0
„Înțepat” de Jose Mourinho, Alvaro Arbeloa a răspuns
0
Tammy Abraham revine în Premier League! Cu cine va semna atacantul englez
0
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Exact! Cu banii cu care puteau sa cumpere 100 de uniforme noi, sau sa reconditioneze juma' de camion! Ne prind rusii dezbracati in transee!
mititeii tepari , stiti voi la ce ma refer , va pregatiti ptr divizia B ? nici o echipa din liga 1 nu vrea sa joace cu voi un meci amical ? hahahaha
Vedem! Recunosc ca nu mă așteptam sa ne prezentam atât de slab data trecută dar poate ca a fost mai bine așa, ne-am dar seama cam pe unde ne găsim valoric. De atunci însă s-au mai îmbunătățit lucrurile asa ca cred ca va fi un meci frumos. Sa moara fcsbistul ăsta de mai jos de ciuda! :-)))
Iarasi facem instructie cu talpaneii!
Plângi!? Mult!? :-)))
Deplasarea se face din bani de la bugetul de stat! Felicitari!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.