Alte știri din fotbal
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
0
Nicolescu îl notează pe Kopic » Cel mai slab capitol: „Nu poți să-i ceri”
0
Vești importante despre noul stadion Dinamo! Șefa CNI l-a inclus pe lista investițiilor prioritare ale statului pentru 2026
0
Știri din fotbal internațional
După Asia Express și Survivor, Gabi Tamaș revine pe micile ecrane! Va face echipă cu Dan Alexa la Campionatul Mondial
0
Demitere în Serie A: nu a rezistat decât șapte luni! » Mutarea pe care clubul este gata să o anunțe oficial
0
Despărțirea Arbeloa - Real Madrid, oficializată
0
Inter a făcut anunțul despre viitorul starului lui Cristi Chivu: „Gonește ca un tren dintr-o altă dimensiune!”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Eugen Tomac a dat răspunsul decisiv dacă își depune sau nu mandatul de ...
Libertatea
Ce tupeu ai Simane ? Cei 32 de baieti din galeria Farului prezenti la Bucuresti au platit destui bani pentru deplasare si au venit degeaba . Si acum vrei sa se rejoace meciul ? Fii serios , regulamentul e clar . Ati pierdut la masa verde .
Daca vreun jucator pateste ceva pe teren din cauza unei afectiuni nedepistate sunt criminali...
pai poza asta specifica ca jucatorii lui Sportul au contracte pe viata :)))))))))))))))))))))))))))))) si in carje vor juca :))))))))))))))
Si daca, sa spunem, se rejoaca meciul cu Farul, cine le plateste constantenilor alta deplasare, cazare la hotel s.a.m.d. ...pe banii cui, ca vrea Siman? Cine-i asta de trebuie sa stea tot FRF-ul drepti, ca nu vrea el sa fie in legalitate si corect fata de jucatori si adversari?
cum salarii n-au mai primit de mult, doar aici mai puteau si ei agatza cate ceva!:)
Cine să se sesezeze ? La federație ? Acolo toți sunt de aceiași țeapă ca siman, niste cioflingari comuniști cu antecedente penale. Cine să se sesizeze ?! Poate FBI că altcineva nu poate. Dacă cei de la Sportul, jucătorii adică, dacă trânteau niște meciuri, dacă plasau și ei valize in stânga și-n dreapta, să vezi ce bine văzuți erau și cum aveau trecere pe la diriguitorii fotbalului mitician.
Dar tanti aia(doctorita) nu trebuia deja sa dea cu subsemnatu? Ce a facut ea se numeste fals in acte publice.
Omul incerca sa evidentieze faptul ca Lucifer e semianalfabet. Tu spui ca are dreptate cu ce???? Cu Siman, Becali si altii ? Pai normal ca are dreptate pt ca asta e ca ca si cum ai spune ca apa e uda :))) Deci nu a zis ceva ce noi nu stiam.
eu chiar nu stiu de ce nu si-au depus memoriile mai devreme!daca tot nu sant platiti de un an....pana acum erau si legitimati la alte echipe.
wahahahahaha....asta e imaginea anului
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.