Alte știri din fotbal
Două goluri și un penalty ratat în Csikszereda - FC Argeș » Lupta la play-off devine teribilă: clasamentul ACUM
2
FCSB - Dinamo, derby de România » Echipele de start + Informații și imagini de la stadion
15
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
Cum vede soția lui Lautaro Martinez relația lui Chivu cu căpitanul: „De aceea el îmi spune Cristian în privat!”
0
Inter - Como, în etapa 14 din Serie A » Deschidere de scor pe Meazza!
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele de start
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Noi romanii suntem, in general, impaciuitori dar tinand cont de cat rau au facut trei oameni sportului "rege"-fotbalul din Romania acestia merita judecati si pedepsiti drastic. Este vorba de trei farisei si manipulatori de opinie ce poarta nume ca : Mircea Sandu, Mitica Dragomir si Victor Piturca.
Ne-am saturat de vorbe si promisiuni. Vrem ca vinovatii sa plateasca pentru suferinta noastra! Mitica si nasu la puscarie si sa nu il uitam pe pictor viturca! Sarvatori fericite oameni buni!
Si inca ceva...incearca sa intri pe pagina ziarului lui Mititelu,editie,si ai sa vezi acolo toata motivarea,are vreo 20 de pagini,iar dupa aceea o sa ne spui si noua daca este indeajuns de buna pentru tine.
O sa incerc sa iti raspund elegant cu toate ca scrii numai tampenii si nici macar nu esti atent la ce citesti.Daca la acest paragraf te referi.. -în conţinutul actului prin care s-a aplicat sancţiunea nu există nicio motivare referitoare la vreo analiză a faptelor imputate reclamantei şi nici la criteriile pentru care s-a optat pentru aplicarea sancţiunii .... Ia citeste incaodata la ce motivare se refera,nu cumva la motivarea deciziei de excludere a Craiovei de catre FRF?Adica FRF nu are nici o motivare nicidecum justitia.Tocmai acest paragraf,draga inaripat,este motivarea deciziei de acum cateva luni,intelegi tu?Te rog ca pe viitor sa citesti de doua ori inainte sa comentezi.
hai CRAIOVA STIIINTA STIINTA nu mor cai cand vor caini jigodiile de sandu dragomir si piturca
mititelule esti MARE!!!BRAVO!!JOS SANDU SI DRAGOMIR!!
macar ai idee de ce am postat acel com...esti pe dinafara ,citeste'l si pe cel de mai jos!
E timpul pentru REVOLUTIE pana la PASTE avem echipa noastra cu Mititelu cu cu dinamovistii de netoiu, camataru si alti.......... tradatori
Bravo MITITELU ,sa scapam odata de cancerul footbalului romanesc.Sandu si Mitica s au imbogatit din footbal.
URMEAZA SI RINDUL VOSTRU.STITI ASTA SI DEACEEA TINETI CU NIMICITORI FOTBALULUI ROMANESC
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.