Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, o nouă reacție după ce Varga l-a făcut „nesimțit”: „Nu vin de pe stradă”
0
Finală pentru locul 3: la ce capitole excelează „câinii”, cu ce impresionează „feroviarii” din Gruia
0
Suporterii Craiovei au răbufnit împotriva lui Aurel Țicleanu: „Când mergea gratis pe banii Craiovei la Leipzig nu mai era așa vehement”
0
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Echipele de start: Dobre e rezervă, incredibil unde joacă Borza
0
Știri din fotbal internațional
Reacție categorică în Spania: „Revenirea lui Mourinho la Real Madrid ar fi o surpriză”
0
I-a înfuriat pe ultrași și a ajuns sub protecția poliției
0
Ce posta Alvaro Arbeloa despre Kylian Mbappe în 2018 » Cu ce personaj îl compara
0
150 de milioane de euro pentru un Inter de top în Liga Campionilor » Cei trei titulari pe care-i vrea Cristi Chivu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
1
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cât valorează mașina ta după 5 ani. Unele modele pierd peste jumătate din ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Ce comedie,ce "club",ce oameni! De 1 an se yot plange asta ca nu mai ramaneca nu stiu ce si acum prelungeste contractul! Mai avea un oic si-si cerea scuze ca mananca banii de la bugetul de stat degeaba,asa cum fac toti de la CSA.Dar uite ca a ramas,sa mai joace niste amicale si sa realizeze absolut nimic si asta doar pentru bani! Trebuie sa fii *** sa crezi ca aceasta porcarie poate fi,sau avea vreo legatura cu fosta Steaua Bucuresti! Lupta Steaua Sahateni!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deci vrei ca CSA sa bata pe Real Madrid sau Borussia Dortmund, dar cand fcsb ia 10 boabe tur-retur de la niste necunoscuti din Danemarca, e ok nu?
Hai să vedem și cu CSA în semifinalele Europa League... sau să bată și CSA câștigătoarea Champions League din sezonul anterior. Poate când o zbura porcul ăla de-l pun în tocănița de la popota armatei. Ăia care *** ca hapsânii de la *** banului public sunt ultimii în măsură să facă mișto de Gigi Becali la nivel fotbalistic, așa cioban cum e el. Fanii clonei din 2017 care au abandonat echipa continuatoare nici atât.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pt ce sa tii cu CSA Steaua? daca tot nu au pot promova ... ne-am saturat de echipe fără nici un obiectiv, an de an, fără nici o ambitie, participa in competitie doar sa fie la numar si eventual sa mai spele niste bani. Suporterii sunt asociati cu performanta, si cum CSA nu poate face nici macar pasul spre Liga 1, e clar ca FCSB (Steaua) are tot dreptul sa joace acolo, ca stadionul e facut din bani publici, nu lo facut Talpan din pensia lui mama-sa! cine plateste poate juca acolo: Dinamo, Rapid sau oricine plateste. E stadion public, nu a lui Talpan, nu a lui Gigi ... acolo pot juca si eu, cu colegii de la servici, daca platim !!! PUNCT!!
pai are obiectiv:INCASAREA LUNARA A BANILOR!
De ce continuati cu minciuna si dezinformarea, asta a fost Mercedes de-a binelea in anii 80, iar prin 90 ajunsese Ford (ca sponsorul), intre timp l-a furat un puscarias si a mai ramas doar Oltcit de el... dar isi revine incet incet, poate nu neaparat la Mercedes, dar Ford sigur...
Pe vremuri, cand ziceai "ofiter", cuvantul starnea un respect. Astazi, cand vezi ce caractere sunt in armata si entitati conexe ti se face scarba. In armata se angajeaza cei care nu au sanse in alte domenii, stiu ce vorbesc deoarece am si facut armata cand eram tanar si am si avut un contract de rezervist voluntar pe 4 ani ulterior. Dar nu trebuie sa zic eu asta, numele lor spune totul: Oprita, Miu, Talpan, Ciuca si asta e doar capul de lista.
CSA mizeaza pe continuitate. Continuitatea nepasarii si dispretului fata de logica, bun simt si bugetul MApN. Toate au o limita, iar CSA a depasit limita potentialului de incredere si rabdare a oricarui om intreg la cap din tara asta. Nu mai e vorba nici de partizanat, nici de interpretari filozofice sau juridice, ceea ce se intampla la acest club fiind de-a dreptul strigator la cer. E pur si simplu incredibil ca atata incompetenta si rea vointa sa fie tolerate de catre MApN si procuratura militara.
Hahaha, aoleu... dar nicio urma de ambitie la Oprita? Sa aiba si el un obiectiv?
Adică mai toacă ăștia milioane din banii ministerului încă un an? Foarte darnic statul român, doar de dragul unor ofițeri care vor să se joace de-a FC Scornicești și Victoria București.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.