Alte știri din fotbal
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
După debut, Joao Paulo a numit coechipierul preferat de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Înainte, Steaua! Înainte, steliști! Vom învinge clona bercenară FC Fcsb Leordeni și vor reveni în Liga 1 în ciuda mafiei cumpărate de pușcăriașul din Pipera
Pt ca pe vremea aia erai fcsbist (chiar dacă acum încerci sa te lepezi) nu ai cum sa înțelegi. Nici nu aveam pretenții, doar ca trebuia sa rămâi in Berceni, erai mai fericit acolo! :-)))
Asa măi oprița, strângeți rândurile dar aveti grija sa nu vă sufocați, bine cel putin ca ati inteles ca nu aveti dreptul sa jucați in liga 1! Voi faceți ceea ce filozoful francez Victor Cousin consacra, pe la începutul secolului XIX, începuturile estetismului adica " l'art pour l'art " adica pe romăneste " arta de dragul artei " adica mai popular spus: jucați fotbal ca sa va aflați in treabă ! Sigur pe bani tuturor romanilor dar ce mai contează câteva meleoane de euroi la cat se fura, *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Raspuns tipic de talpanist habotnic. Fara nici un argument care sa contrazica afirmatiile din comentariul meu, recurgi la niste acuzatii personale fara nici un temei.
Pai daca meritul CSA-ului de a promova in liga a doua este unul enorm, atunci meritul Rapidului si Craiovei lui Mititelu cum mai e? Mie mi-e chiar rusine ca Ministerul Apararii Nationale a fost ridiculizat de catre o primarie de sector si un oltean simplu, dar ambitios.
Sper să stați acolo! Locul vostru e în eșaloanele inferioare!
Dupa recidiva cu becali, nimeni nu va mai dori sa investeasca la talpanisti ? ca sa ce ? sa ia clubul pe banii lor si apoi talpanistii sa si atribuie meritele ???? sa vada si ei cum e cu o echipa care nu are drept de promovare si in acelasi timp de care nu este nimeni interesat in conditiile talpaniste ! Clar va juca la matineu si peste 100 ani !
Pai nu era coada de investitori odata cu promovarea in Liga 2? Ce s-a intamplat e pandemie si le este frica de infectare cu virusul Talpan?
Marosvasarhely când promovează?
Hai Steaua!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.