Alte știri din fotbal
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
I-a pupat mâna lui Mircea Lucescu! Imaginile zilei la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vezi ca ai incurcat conturile bah pro99stule.
Si unde e bomba meseriasilor????? Io v-am mai spus ca topescu sau chirila daca ar invia si ar vedea cine si ce scrie despre sport ar muri la loc!
Foarte bine!
Foarte bine!
Bă Vasoitan, io spun doar ca FC fcsb NU câștiga cele 4 meciuri! DACĂ le câștiga, intr-adevăr pot fi campioni, doar ca io fac pariu ca NU le câștigă! Oricum cel mai tare scenariu ar fi ca FC fcsb sa câștige cele 4 meciuri iar Farul 3 și FC fcsb sa iasă tot pe 2. :-)))))) Sa vezi atunci suferința in gigime! :-)))
Ce titlu a ti bagat, o rivala.? Vai de capu ei rivala. Voi de dej va temeti.? Vreti in A, si va e frica de niste amarati.
milica, ti-am mai zis. tu tii cu unii cu nume din patru consoane, adresa pe mogosoaia, emblema cu familia simpson, cruce mare pe autocar, baza de antrenament langa cet berceni, fara stadion de ani de zile, puscariasi pe toate palierele in club, si tocmai tu vorbesti de clone? stim cu totii ca nu inteligenta e punctul forte al fecesebeilor, din contra, sunt recunoscuti pentru iq-ul subunitar, dar tu parca ii faci pe toti de ras, bai baiatule.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.