Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, impresionat la FCSB - Botoșani: „Ce face el...asta da”
0
Ilie Dumitrescu a lăudat 4 jucători de la FCSB: „S-au ridicat la un nivel foarte bun, iar el a fost omul meciului”
0
Gigi Becali i-a anunțat revenirea în echipa de start la FCSB: „O să joace din prima”
0
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Știri din fotbal internațional
Starul lui Inter, reverență în fața lui Cristi Chivu: „Este diferit”
0
Asta ce-o vrea să însemne?! » Michael Olise îi lasă mască pe fanii lui Bayern
0
Pep Guardiola ia în calcul să se retragă definitiv: „Îmi va fi greu să revin”
0
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Dacă a cerut zavaleanu 2,5 pe loc, înseamnă ca e mai țepar decât Cortacero.
au bagat neste prosti bani in buzunarele lui becali! acolo asta sa vazut!
lui Dudelange cum ii ziceai brostu'siteului?nu pescarii? ce treaba are Luxenburg cu percari.
A declarat Zavaleanu ca grecul a zis numai minciuni. Datoriile sunt de maxim 9 milioane, iar acestea vor mai ramane doar 1,5 dupa ce Iacob si Zavaleanu le taie
Fratele grec al lui Cortacero, Pavlos Cortaceros.
F.C.S.B. inseamna FOTBAL CLUB STEAUA BUCURESTI bah prostule. tu cu care echipa tii? aia din liga a 4-a,3-a sau a doua? desfiintare placuta. peste 2 ani o sa si uitam ca ati existat vreodata.
prostule,noi acum 4 ani bateam in primavara europeana,***. poate le-am purtat ghinion celor de la vitan barzesti de au retrogradat si sunt in pragul desfiintarii. p.s.:vezi ca kfr a jucat cu pescari,georgienii nu sunt pescari,dar ne-au *** ca la pescarie arbitru ala,dar ii batem in retur lejer. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fcsb, ei "striga" numele altei echipa cand joaca, asa prostii numai la fcsb gasesti,e caz unic in lume.
pinguinule, v-au driblat "pescarii" aia din Tbilisi aseara de nu mai gaseati mingea si ai aparut repede cu "previziunele" tale. bai prostanac, de 7 ani tot iti faci calcule, prostu'de tine numai ghinion ai purtat fcsbeului.))
Si aia 5000 socios la ceva ce practic nu mai exista,sunt doar jocuri cu niste hartii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.