Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu explică de ce a refuzat-o pe CFR Cluj: „M-ar stimula altfel”
0
Răsturnare în Superliga! Marius Șumudică a semnat în ziua când CFR și-a cerut insolvența : „Mă apuc de treabă. Contractul e până la vară”
2
Victor Angelescu anunță la GSP Live un transfer iminent la Rapid: „Negociem cu doi jucători”
0
Andrei Nicolescu a explicat la GSP Live situația derby-ului Dinamo - FCSB: „Am făcut tot ce a depins de noi” + Unde pot face „câinii” diferența în meciul cu Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Show Neymar, dar probleme cu ghetele
0
De neoprit! Erling Haaland a doborât patru recorduri mondiale
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP a analizat calificarea Craiovei: „Asta trebuie să înțeleagă toți”
0
Exigentul Edi Iordănescu tranșează situația lui Baiaram: „Sigur vor lua măsuri. Dacă lași să treacă...”
1
Lifestyle
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
4
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
O dronă a explodat după ce s-a prăbușit, în județul Tulcea. MApN a explicat ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Un nou fragment de dronă a fost descoperit pe plajă la Costinești. Zona a ...
Libertatea
Ai nostri jucau in 3, Geani e jucator de fotbal?
in afara de cei doi marcatori si de Horsia a mai jucat cineva la FCSB2, sau a fost scor strans pentru ca aia jucau in 3?
Sa vezi mare derby cu csa. In sfarsit se muta tancurile in SUPERLIGA 2 SEMPYIANS LIG
Cainii rosi sau inverzit. Aruncati ba echipamentul ala mucegait!
Ce sezon formidabil va fi in liga a doua cu acest club numit dinamo. Sa vezi umilințe ce o să-și ia ...
Bă ziariștii lu'Pește. Voi sunteți ca în bancul ăla cu Tătărușanu. Să înțelegem că pe teren a fost o singură echipă? Măcar din respect pentru "meseria" voastră menționați și echipa celor de la Academica. Să nu mai zic de marcatori, etc.. Penibililor!
Bă ziariștii lu'Pește. Voi sunteți ca în bancul ăla cu Tătărușanu. Să înțelegem că pe teren a fost o singură echipă? Măcar din respect pentru "meseria" voastră menționați și echipa celor de la Academica. Să nu mai zic de marcatori, etc.. Penibililor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.