Alte știri din fotbal
După calificarea din Europa, Mihai Rotaru anunță transferuri la Universitatea Craiova: „Suntem în discuții”
0
Karlo Muhar: „Nu sunt încheiate negocierile cu FCSB. Am și alte oferte din Superliga”
0
„Grădinița” lui Nuno Campos » Ce performanță unică bifează Dinamo în acest start de sezon
0
Pleacă de la CFR Cluj fără vreun minut jucat!
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta surprinde: „Maresca este la fel de bun ca Guardiola”
0
Un umil Balon de Aur » S-a întors la club, după un Mondial de excepție, cu un zbor low cost!
0
PSG, aproape de o nouă lovitură: 55 de milioane de euro pentru o nouă opțiune în atac
0
Reîncepe Süper Lig: colecție de vedete și 10 români la start » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip
2
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
3
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
N-ai ce sa faci cu arbitrajul, s-a introdus sistemul var si se *** mai rau decat inainte
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ATENTIE FRF !!!!!!! Trist. Multa sanatate si sa revina cat mai repede la o forma buna. Sper sa fie un semnal de alarma pentru toata lumea. Daca desteptii de arbitrii nu ar mai incuraja jocul acesta criminal, fara sa ia nici o decizie impotriva celor care il comit, nu s-ar mai ajunge la astfel de drame!!!
La Tomozei accidentat grav nu s a dat galben.La Bani cu Bena dati cap in cap de adversar se lasa jocul in favoarea celorlalti. Bordusanu la fel. Cand faulteaza Iulian Rosu se da rosu dupa un minut de la intrare. Arbitraj modern al oamenilor lui Bricheta.
La Moldoveanu m-am gandit si eu, daca nu ma insel a avut chiar doua operatii de ligamente pana la 18 ani. Mi-e greu sa cred ca poate reveni Bordusanu, chestia asta o sa ii ia aproape un an din anii cei mai importanti de dezvoltare fotbalistica, e criminal sa patersti asta in tinerete. Oricum nu era nici vreun mega talent nemaivazut, asa ca probabil va ramane sa fie un jucator decent de liga 1. Mult succes si sper sa ma contrazica.
Ii recomanzi clinica unde s-a operat Ianis Hagi deci!? :-)))
Saracu” băiat, ce ghinion. Io unul ii doresc multă sănătate și sa revină, dar știu ca deși medicina a mai evoluat in ultimii 20 de ani, aceasta accidentare reprezintă in cele mai multe cazuri capăt de drum.
Mi-aduc aminte ca Moldoveanu tot așa,debutase și a jucat la inceput ca o mare speranța a lui Dinamo!Pâna cand a suferit tot așa,o accidentare grava care l-a ținut departe de joc mult timp!Când a revenit,din pacate nu a mai fost la fel ca inainte!Chiar și jucatori deja confirmați-cum era Adrian Ilie la Valencia-dupa ce a revenit- dupa o indisponibilitate indelungata-nu a mai fost deloc...„cobra”!Și chiar s-a retras dupa un timp!
Din pacate nu cred ca ii va da bani clubul sa se opereze in strainatate. Aici este diferenta, la Steaua ( FCSB ), CFR o accidentare se rezolva mai usor. Nu stiu daca are impresar dar daca mai vrea fotbal trebuie sa evite Romania. Altfel este noul Florin Costea
Revenire grabnică Bordusanu!
Pacat. E cel mai promitator din lotul cainilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.