Alte știri din fotbal
Dinamo și U Cluj, în cursă pentru jucătorul din Danemarca
0
Ilie Poenaru a semnat și a început un nou capitol: „O provocare! Vă zic bugetul, stadionul e impecabil”
1
Rapid - Dinamo Kiev, amical de lux pentru giuleșteni în Austria
0
Universitatea Craiova a închis al cincilea transfer al verii! Contract pe trei ani + toate detaliile financiare
3
Știri din fotbal internațional
La Gazzetta dello Sport spulberă orice îndoială: „Antonio Conte este noul selecționer”
0
Zeljko Kopic a prefațat pentru GSP șocul Croația - Portugalia: „Aceste trei aspecte de bază ne împing înainte”
0
„Nu-mi iese din cap” » Jonathan Tah, mesaj după eliminarea Germaniei de la Mondial
0
Oficial: Tottenham, 99 de milioane de euro pentru fotbalistul cu două retrogradări consecutive
0
Lifestyle
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
1
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Guvernul Bolojan decide dacă sesizează CCR după procesul deschis de Lia ...
Libertatea
cum este posibil sa lovești un popor cu acest badea și alții ca el care au lucrat în servicii? Ceaușescu a murit dacă a murit care unul ca asta al cărui socru se numea ioan Dincă meleaga iar popovicioiu un alt bandit care a jegmanit statul roman cumnat cu badea a fugit în anglia. fetele lui dinca șotiile lor erau și ele ofițer de Secu? cum sa fie tot aceiași oameni ? simplul.iliescu adeptul lui Gorbaciov care la rindu-i era adept Lenin mergeau cu folosirea celor cu bani și intelectuali slabi de înger sa reconstruiască noul sistem un socialism cu fata umană după cum spunea vorbi și negat de Adam mihnik. iata dece bunurile Tarii nu sunt în mina poporului și a alogenilor și a lui Secu. ca ne-o trag peste fata austriecii plini de lemne cu ajutorul președintelui planta arata ca cea mai mare devalizare a Tarii este în curs. păcat de o țară frumoasa ca este și locuita.
Concret ***....ce mai vrei de la DINAMO?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Era Geambasu aproape saptamanal cu articolul pregatit despre Dinamo.Despre Badea nimic de atatia ani.A facut interviul ala cu el *** si in rest mucles***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bagati odata in faliment *** asta de club ca ne-am saturat de ei ca de mere acre.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.