Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid i-a luat fața Barcelonei și transferă fotbalistul din naționala Spaniei
0
Englezii și-au cumpărat masă de biliard de la o bunică: „Era moștenire de familie, dar luăm bilete cu banii ăia!”
0
Pierdere grea pentru nemți! Schlotterbeck, Mondial încheiat
0
Edward Iordănescu îi pune în așteptare pe greci!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
George Simion, ultimatum pentru Adrian Veștea: „Te așteptăm până la 20.00 ...
Libertatea
tupeu de bugetar
Echipa asta ar trebui sa se numească Steaua de liga 2 . Sa joci și sa nu poți promova.
Oprita, ce bine era dacă tăceai. Pareai deștept, asta pana ai început sa vorbești…
Oprita a avut un singur meci important in sezonul trecut: cel din Cupa României. Livratorii de pizza i-au dat cu terenul in cap.
*** Creier de găină. Iar așa zișii ultrași vai mama lor. Eu zic că sunt mai mult "trași" decât ultras. Și eu am fost, și încă sunt, ultras, dar nu am făcut așa ceva pe stadion. Și am 36 de ani de când tot merg în galerie pe Giulești. Am avut cunoscuți care făceau ditr-astea...am avut.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe la sate toți sunt antrenori. Oprita a fost secundul lui Dica. Cand a fost principal in Liga 1 a fost zburat de Juventus Colentina desi el si acum susține ca a antrenat Juventus Milano. Așa spune el ca nu le știe, cu fotbalul european spre 0
Oprita demonstreaza inca odata ce creier mic de insecta are..Daca atat te duce capul sa spui asemenea prostii,dai dovada cat esti de incapabil...Iar daca huliganii astia se numesc suporteri ,atunci va meritati soarta de clona infecta..
Oprita este de 10 ori mai antrenor decat sasaitul vostru batalilor.
Asta-i nivelul intelectual a lu' opărița și ai puținilor susținători!
Desființați cazarma hrănită din bani publici! Arestați golanii din galeria ei și puneți-i la muncă!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.