Alte știri din fotbal
Un arbitru și un membru CCA, chemați azi la Departamentul de Integritate de la FRF » Ce vizează acest dosar-șoc
0
Rapidul în Austria, Borza în ultima bancă la Năvodari! De ce n-a plecat în cantonament fundașul stânga al giuleștenilor
0
Știm programul primei etape din noul sezon de Superliga! Când debutează Craiova, FCSB și Dinamo
0
Șapte goluri în ultimul amical al campioanei Universitatea Craiova! S-au jucat 120 de minute
2
Știri din fotbal internațional
Știm prima optime de finală de la Campionatul Mondial din 2026!
0
Eroul Paraguayului, copleșit după calificarea în „optimi”: „Aceasta este cea mai frumoasă zi din viața mea. Ne putem bate cu oricine”
0
„Portocală” strivită la loviturile de departajare: ratări ULUITOARE! Visul Mondial continuă pentru Maroc
2
Nemții sunt în șoc după eliminarea de la Campionatul Mondial: „Este extrem de amar”
0
Lifestyle
„Te deranjează asocierea cu fostul tău soţ?” » Fosta noră a lui Ion Țiriac a răspuns la întrebarea incomodă
0
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
21
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Culisele operațiunii ruse sub steag fals din București: începe procesul ...
Libertatea
Polistiren în loc de beton? Imaginile care arată cum au fost ridicate ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Nicușor Dan îl respinge pe Siegfried Mureșan. De ce ...
Libertatea
Sa iei cartonaș de pe banca de rezerve e prostie curată … Și apoi tot ei se vaită dacă ii batem și a 3-a oară. Bine, nu știu dacă o sa ii batem, trebuie întâi sa vrea si ai noștri sa câștige meciul, nu ca la Iași … sau la Galați … sau la Buzău … sau la Dej …
Care Steaua nene? Nu mai confuzati poporu’ aicișa.
se refera la faptul ca in caz de egalitate de puncte otelu este peste vitan barzesti. dar nu o sa se ajunga acolo,bate clona csa pe vitan barzei. doar si-au odihnit jucatorii in meciul cu otelu expres sa bata pe vitan bazresti.
tibi iq 33,vestea buna este ca o sa falimentati. peste otelu nu aveti cum sa treceti,tinand cont ca otelu joaca cu cele mai slabe echipe din playoff si voi cu cele mai bune.mai mult,are si 4 puncte avasn(ca in caz de egalitate este peste voi). tzeapa fariere.
Oricum jucand la 4 zile, mai trebuie rotati si jucatorii. Toti cei 3 pot fi inlocuiti destul de usor, greu e sa ii inlocuiesti pe Dujmovic, Patriche, Iglesias , Gorka si Ghezali, la restul ai mai multe solutii
Cea mai mare pierdere e Tira!
Deci Dinamo daca termina sezonul 1,2,3 puncte peste otelul nu se califica, trebuie sa termine cu cel puțin 4 puncte peste otelul că sa se califice. Interesante calcule
Asta este o veste buna !!! Amzar nu este fundas !! Tara nu prea juca , Nelut Rosu slab ...
Șerban e fundaș stânga, unde e improvizația?.Iulian Rosu joaca pe același post cu N.Rosu, unde e improvizația? Bena a mai jucat mijlocaș defensiv, unde e improvizația?
Consecințele arbitrajului ticălos aplicat lui Dinamo! O mulțime de faulturi dure ale gălățenilor rămase nesancționate!... Culmea că pe Dinamo a umplut-o și de galbene, deși dinamoviștii au fost urcați pe garduri!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.