Alte știri din fotbal
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Tu esti doar un mucos de tastatura. Ma bucur ca puneti chiar voi umarul la incetarea glumei numita cs_talpan.
Bravo , mi-au plăcut fanii celor două echipe. Un adevărat derby. Cu părere de rău ,trebuie să spun că dinamoviștii cu toate că au fost de 3-4 ori mai mulți (steliștii au primit doar 4.000 de bilete la peluză) , galeria Stelei a (cam) dominat fondul sonor. BRAVO!!!
Unii refuza sa accepte ca au cam imbatranit.Ca a trecut vremea si nu si-au dat seama.Sa dezbraci copii pe strata de tricouri este deja jenant pt un "ultras"...
Ti-ai si găsit, tu si ultraseria
Dinamoviștii s-au bătut cu steliștii? Greșit,steliștii sunt în liga I și susțin echipa FCSB(Steaua) în mod civilizat.
Liber trăiesc / Liber să spun ce gândesc / Liber să fiu ultra / Peluza SUD Steaua!
Pai tradatorii sunt chiar ei,aia de la Sud,care au abandonat echipa de dragul pateonului,ca ei asta sustin,patronul! Un banner cu "Sunteti doar o clona care traieste din bani publici!",trebuia!
Îi vrei la pușcărie?? Și pe ei? (Păi acolo e locul fruntașilor fecesebiști)
Nu stiu la ce meci te-ai uitat tu, la tv galeria Stelei a dominat total sonorul. in ultimele 20 de minute au cantat acelasi cantec fara incetare, i-au naucit pe aia (de 5 ori mai multi) ai lui Dinamo.
"spectacol", "stelistii" au umplut terenul de petarde dar in rest galeria cam muta nu au fost in stare sa umple o peluza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.