Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
tibi_Firicel_very_stupid_agramatu'_is_back
Pai Zavaleanu, Muresan si Iacob au creat o buna parte din ele. Ai uitat asta?
Vinovati sunt aia de-au creat datoriile
Voi nu observati: litigii cu Rednic, litigiu cu Uhrin, litigiu cu Bonetti, litigii cu fosti jucatori. Nu mai vorbesc de Serdean. Evident ca astia erau mari vinovati in ochii dinamovistilor. Dar ce sa vedeti, justitia a spus pe dos. Stati asa ca vine si decizia pt solicitarea firmei de paza. Toata lumea e vinovata, e rea si nu pretuieste "un nume enorm" precum Dinamo, doar Zavaleanu si Iacob sunt fara pata. Muresan a inteles care-i treaba si s-a topit.
sa mori tu ca nu stii de unde vine :))))))))))))))))))))))))) de la tine de la ferma de vaci din vaslui :)))))))))))))) ...apropo te-ai facut aradean, sa-ti piarda urma baba aia din vaslui ???
Nea tanasuca, asa-i ca "_vs" vine de la very stupid !? :))))
Stie foarte bine. Posibil sa nici sa nu-si doreasca asa mult banii, cat ii face placere sa se razbune.
Care contract, ametitule? Tu nu ai inteles ca-i un viciu de procedura? Si nu ar fi singurul.
Sa se spele DDB pe cap cu el ca pe Stoican l au mazilit care nu ar fi facut ce face cehul !!
da i-a zis cineva lui blubce asta ca la caz de faliment numai vede oricum niciun banut?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.