Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
A!
Cel de Sus!
Cine-i „Ce de Sus”?
Asa sa va ajute Ce de Sus! Din liga a 4-a! Evident cu datoriile actuale!
Drum bun spre faliment!
N-ar fi rau sa plece unii ca Tira
Datoriile tot trebuie plătite. Vezi cazul Rapid.
doar sa va desfiintati si toti suntem multumiti. iti dau scris ca nu o sa mai existati niciodata in forma actuala daca va desfiintati. stadion nou doar un prost ca tine crede ca o sa aveti. de ce ati avea stadion nou? euro 2020 s-a terminat de mult.
Fix la această soluție m-am gândit și eu în ultimele luni. Sau, mă rog, de când Dinamo a fost prăduită decisiv de către clica de entități organice toxice / mafiote, care s-au perindat, în ultimii doi ani, la conducerea echipei! Din liga a 4-a, putem să renaștem precum pasărea Phoenix, spre disperarea piperenilor. Bașca, beneficiind și de un stadion nou și modern.
Nu mai incercati sa tineti mortul in viata .Faliment si restart de la liga a patra asa cum au facut-o multe alte echipe . Se pierde timpul degeaba .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.