Alte știri din fotbal
Florin Prunea, despre derby-ul Dinamo - FCSB mutat la Cluj: „Este incredibil ce se întâmplă acolo”
0
FC Argeș - Farul, meci tare în etapa #5 din Superligă » „Marinarii” lui Sabău, test dificil pe terenul liderului. Echipe probabile
0
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
7
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Românul Adrian Kercso, recunoscut ca deținut politic de Centrul ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
România importă masiv energie după oprirea celor două reactoare de la ...
Libertatea
mincinosul ala...?
Țeparul ăsta vrea să investească sau să jecmănească? Un escroc și un mincinos. Poate pun botul noii acționari și-l acceptă pe măscăriciul ăsta ridicol. Ăsta numai șepe are în cap.
Oare la prima insolventa au fost de acord chirografarii?
Toti ar baga, dar au o conditie: sa fie finalizata tepuirea fostilor jucatori. Pana la o eventuala aprobare, trebuie obtinuta licenta. In doua luni se poate oare obtine aprobarea noului plan in adunarea creditorilor, aprobarea judecatorului sindic si plata datoriilor curente? Un creion si o foaie de hartie si calculati. Ganditi-va ca in cazul in care jucatorii care au de primit bani in prima transa sunt de acord cu amanarea platilor, in situatia aprobarii noului plan NU VOR MAI PRIMI CEVA! Asadar, de ce ar fi de acord cu amanarea? Poate numai daca sunt sfatuiti prost.
Probabil nu mai are fii-su, Luca, unde sa joace :)).
Alta *** ! Chiar nu mai aveti ce scrie ! E o constatare nu o intrebare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unde ti-e locul Florica.
Oricine este bine venit la Dinamo, dc ne ajuta sa ajungem acolo unde ne este locul, adica in superliga! Forta Dinamo!
Bine ai venitla Si
Ăsta mai lipsea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.