Alte știri din fotbal
Valentin Țicu încă nu e la 100% » Când va putea juca singurul transfer al lui Dinamo
0
FCSB schimbă sistemul: „De la anul îi dăm drumul”
0
Se detașează Dinamo? E pe loc de play-off în Superligă și arată spre un punct forte: „Va cântări mult”
0
Golgheterul echipei din Superliga are bagajele făcute » Se transferă în Polonia
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul lui Manchester United s-a distrat pe seama demiterii lui Ruben Amorim
0
Sara Carbonero, spitalizată de urgență pe o insulă din Spania
0
Șefii lui Inter îl lasă pe Chivu să se descurce cum poate » Cancelo, Barcelona și Al Hilal, acord total
0
Circ la clubul uriaș din Europa » Revine antrenorul care a mai plecat o dată în acest sezon de la echipă
0
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Mesajul sfidător al președintelui Columbiei, după amenințările lui Donald ...
Libertatea
De ce România finanțează Ucraina în criză economică – explicația simplă a ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Avertizare ANM de fenomene meteo extreme în 30 de județe. Strat de zăpadă ...
Libertatea
Viitorul bate cu parul :)
nu stiu ce viitor crezi tu ca mai are vitan barzesti. singurul viitor al lor este in groapa de gunoi a istoriei.
Ei sunt doar actionari, nu investitori. Au "cumparat" actiunile de la Serdeam si fani ca sa isi asigure majoritatea iar pe viitor, pe investitiile altora, vor incasa dividente. Sau vor vinde pachete de 10-12 procente pentru sume ametitoare care vor intra in buzunarele lor si ale prietenilor care i-au plasat in aceasta pozitie de putere.
tu mergi la munca fara sa fi platit?
Sa plateasca contractele prostule! Scrie in contract ca nu se onoreaza in caz de neperformanta? Nu scrie, ca nimeni nu ar accepta asa contract. Ba, tu nu te plictisesti cu prostiile pe care le tot insiri?
Salvatorii astia nici nu se gandesc sa scoate din buzunar (poata ca nici nu au) meleonu'. Cortaseri de Romania.
Sa plateasca contractele...datoriile prostovane.
Suntem in ... pana n gat. Deci astia vor sa fie patroni pe banii altora. Fac planuri sa investeasca milioane dar ei nu au gasit inca antreprenori. Cam cum fac eu planuri ce o sa fac cu banii pe care o sa i castig la loto. Nu cred ca treaba e serioasa. Sper sa ma insel
sa nu plateasca,in primul rand pentru ca nu au de unde si in al doilea rand pentru ca inseamna desfiintarea lui vitan barzesti. faliment usor.
Sa plateasca contraperfomanta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.