Alte știri din fotbal
A semnat un succes istoric pentru U Cluj și presimte o mare surpriză: „Este plăcere!”
0
Probleme pentru FCSB? Lucian Filip ar putea ajunge în fața Comisiei: „Vom vedea împreună cu departamentul juridic”
0
L-a reinventat, iar acum este golgheter în Superligă și convocat la Mondial: „E cel mai bun din România”
0
Antrenorul din Superligă a luat decizia radicală » PLEACĂ la finalul sezonului!
1
Știri din fotbal internațional
Lazio - Inter, în finala Cupei Italiei » Cristi Chivu poate câștiga al doilea trofeu al sezonului
1
Mesajul lui Carlo Ancelotti pentru vedetele naționalei: „Nu am nevoie de un număr 1! Așa câștigăm Mondialul”
0
Telenovela s-a încheiat: Jose Mourinho va fi numit antrenorul lui Real Madrid
4
„Regele Soarelui” are alături un fotbalist legendar al Realului! Așa vrea să-l doboare pe Florentino Perez
0
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
2
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
A început Summitul B9 la București. Avertismentul lui Nicușor Dan: „De ...
Libertatea
„Halucinațiile” AI la ANAF. Fiscul motivează respingerea contestațiilor cu ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Clădirea-gazdă pentru peste 650 de firme: afaceriști străini, contracte ...
Libertatea
Serdean l-a adus pe Cortacero, nu Becali
Mai bine ar spune adevărul,cât e de amestecat în aducerea lui cortacero
Deci daca becaliotul se duce acum la Badea si ii cumpara echipa poate sa devina el Dinamo? :))
Atunci nici Steaua nu e ASA Bucuresti! Daca ti-ai schimbat numele de 7-8 ori,atunci pe tricou scrie ultima denumire,asa cum pe tricou ai ultima emblema,daca ai schimbat-o si pe aia de 7 ori! Restul sunt povesti pentru fraieri care se cred patroni!!!! Csa a cedat echipa,adica aia pentru care mergea lumea la stadion...ca nu mergea nimeni sa sustina generalii,ci pentru echipa!
pai daca a falimentat echipa csa-ului inseamna ca este bine. p.s.:vezi ca sunt 3 dinamno,toate 3 sunt dinamo? ha ah ha. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
amuzant becali ăsta. în același interviu zice că palmaresul nu se poate vinde, apoi că nu poți da echipa fără palmares. păi se poate înstrăina sau nu palmaresul? instanțele (și bunul simț) zic că nu.
6-0!
Vad ca ti-ai luat un aka de mare șmecher, dar ia încearcă să pronunți în albaneză 17 Nentori și în islandeza Knapptsyrnufelag (scuze dacă nu l-am scris corect,îmi depășește abilitățile lingvistice).Mai urmează vreo echipă inuita.
bah atat timp cat scrie pe tine dinamo esti dinamo !!! dar pe fcsb ce scrie ??????????? Bai nea Gigi tu nu esti continuitatea stelei , ai luat doar jucatorii stelei , AFC este continuitatea stelei , acea societate care a intrat in faliment cu o datorie de 13 mil de euro catre statul roman !!! Acum nu mai urlati de banii publici ????????????
nu mai dezinformati stiristiilor, Iftodi a declarat "noi suntem Dinamo" la o intrebare a "***" care nu s-a auzit in puzdemia de microfoane acolo. Nu a zis doar noi suntem Dinamo. Omul probabil a fost intrebat, Dl.cutare, dumneavoastra sunteti Dinamo? ce era sa raspunda? nu, noi suntem Fulham))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.