Alte știri din fotbal
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Forza Dinamo!
Se rezolva barajul fara probleme! Cam asa spuneai si uite unde sunteti!
Era cât pe ce să apăs butonul like... pentru prima parte a reply-ului tău. Am văzut apoi finalul... care nu mi-a plăcut. Eu vreau echipa aia în A. Să joace cu FCSB. Cel care-o vrea în continuare în B e Catalynn, întrucât el nu concepe ca Steaua armatei să se asocieze cu vreun privat. Vrea să promoveze doar cu ajutorul TAS-ului sau al legiuitorilor. Pe mine nu mă interesează modalitatea în care ar urma să promoveze,... dar mi se pare că cei care decid acum la clubul ăla își cam bat joc de toată lumea. Voi nu vreți două stele în A, fiindcă aveți acolo Steaua voastră. Dar pentru un neutru cum sunt eu,... să văd un meci Csa Steaua - FCSB în Liga 1 ... ar fi mai interesant ca orice finală de Liga Campionilor. :-))).
Se obtine licenta fara probleme!
Tu, un pic de aritmetica cunosti? Imparte datoria de peste un milion de euro la pretul unui bilet si afla cate bilete trebuie vandute pana cu cateva zile inainte de sfarsitul lui aprilie. Asta pe de o parte. Pe de alta parte ce sa intelegem de la tine, ca noii patroni nu se ingrijesc de obtinerea licentei daca nu se califica play off?
Am informații ca Bichir si Burleanu s-au văzut. Bichir s-a plâns ca a fost friptura rece la întâlnirea divizionarelor secunde. Burleanu a agreat ca a fost cam rece. Si-a cerut scuze si s-au despărțit. CSA putrezește in B, acolo unde ii este locul.
Come On Super Reds!!
Stai linistit ca noi patronii ,au si spus ca vor rezolva situatia licentierii,daca Dinamo se califica in play off ,va juca meciurile de acasa pe Arena Nationala,si vor fi rezolvate datoriile pentru licentieredoar prin vanzarea din bilete.Pana alaltaieri cand era la mana rexultatelor ,nu putea sa joace pe Arcul de Triumf ca nu ii lasa “cineva”,si acum a aparut acel cineva care ii lasa sa joace.
ce caută ȚSKA Talpan în play off dacă n-are drept de promovare?...teatru absurd burlănesc
Forza Poli!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.