Alte știri din fotbal
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
„Finanțează U Cluj inclusiv din impozitele mele!” » Reacție tare de la Cluj, după vestea că CFR se mută pe stadionul rivalei: „Să rămână acolo!”
0
„Transformă fotbalul într-un instrument politic” » Justin Ștefan a venit cu replica după atacul șefului din Superliga: „Fals! Fabulație populistă”
2
„Vreau să le mulțumesc doamnelor de la bucătărie!” » Jucătorii Craiovei, show și la declarații: „Nu vreau să plâng, dar nu pot”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Ce treaba mai are Dinamo cu bolsevicii? Pe vremurile alea, Dinamo se lafaia in bani
Așa, și care e treaba, e sfârșitul lumii că bolșevicii comuniști joacă odată cu reprezentantele noastre-n Europa ?! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fie vreme buna, fie vreme rea! Strangem randurile si de la anu' o sa fie greu cu noi, restul cancan.
„Sugestie”de la„guru”MM Stoica?!Sa mai zica cineva ca GSP nu e „gazeta de perete” a fcsb-ului!!!
Meci greu. Sa nu uitam ca anul trecut Progresul a scos din Cupa Romaniei cealalta "super forta" din divizia B. Sectia de fotbal de la Clubul Armatei. Si presupun ca multi baieti de acolo au terminat cu Glovo deci sunt mai in forma acum. Oricum...succes! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Sa nu uitati sa ne spuneti unde se televizeaza. Sau macar canalul de youtube. Puteti sa transmiteti live pe ala de la CSA daca nu va aveti cont. Stiu ei ce si cum :)))))))))))))))
Cum? Nu te uiți cum pierde fcStansiBran? Eu nu ratez!÷)))
Doar Dinamo Bucuresti,restul sunt resturi
Foarte bine,am la cine ma uita in acea zi!la DINAMO...restul ,treaba lor!
Și voi jucați fotbal ?!
Din liga secunda.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.