Alte știri din fotbal
FCSB a găsit un fotbalist rar: detaliu uluitor!
0
Zeljko Kopic a confirmat oficial transferul dorit de Dinamo: „Da, e pe lista noastră” » Îi provoacă frisoane campioanei FCSB
0
Surse autorizate de la Universitar: „Situația lui Mircea Lucescu este gravă” » Doctorii, sceptici că mai poate sta pe bancă
9
Mircea Lucescu, mesaj de pe patul de spital, prin intermediul FRF: „Vă rog frumos!”
0
Știri din fotbal internațional
Transformarea fostului star de la Real Madrid » La 51 de ani e „Terminator”: „Asta te menține tânăr”
0
Pe ce a cheltuit Sergio Ramos 15.000 de euro la cina extravagantă: „Asta înseamnă viața”
0
Culisele vânzării lojelor VIP » Transferurile Barcelonei, legate de banii afaceristului cu trecut dubios + Cum a devenit și „operatorul de telecomunicații” al clubului!
0
Fostul campion mondial critică Liverpool pentru ultimul transfer făcut: „Când există proști care plătesc aceste sume...”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Noi detalii despre Corina Tarniță și banii primiți de ea de la Epstein, ...
Libertatea
Hai ca esti prost prost si de data asta. Ba imberbule, de ce as fi eu cum zici? Pustan prostalau , cu scoala superficiala.
de ce n-ar mai exista in 2025? si daca prin absurd s-ar desfiinta, cum vi s-a intamplat si voua si Rapidului, ce ne-ar opri sa ne reinfiintam dupa un an sau doi? cum iarasi au facut si Craiova si Rapid
Se va face "o" heliport ?
Mi se pare o pierdere de bani să construiești bani pentru o echipă care nici măcar nu o să mai existe până în 2025.
200 de locuri de parcare VIP, ok... inseamna ca au si vreo 5000 pt restul spectatorilor??
Mai mult, pt Stadionul Steaua exista și un motiv clar pt terminarea in termen a lucrărilor, Campionatul European! Și dacă nu venea pandemia nu cred ca erau nici alea gata, cum nu au fost nici in Giulești. De terminat in mare lucrările pana in 2025 e posibil, însă partea care durează cel mai mult e finisarea. Deci realist vorbind, 2026 poate chiar 2027 însă pt voi, zecesebistii nu cred ca mai contează, pana atunci ne-a jjijji închide prăvălia. :-)))
Și marmotele? Nu a fost prevăzut un spațiu și pentru ele, unde să învelească ciocolata (cacofonie inevitabilă)?
E final de 2022. Ar mai fi 3 ani. Un an dureaza procedura fara eventuale contestatii. Una , doua luni cu vreme proasta in care nu se poate lucra. Credeti voi ca va fi gata in 2025? Las la o parte ca Stefan Cel Mare nu-i Ghencea. Adica este mult mai aglomerat. Deci mai dificil cu logistica santierului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.