Alte știri din fotbal
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
0
Ce decădere! Carlo Casap, dublul campion al României, a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!”
0
Dinamo nu se grăbește să-i prelungească înțelegerea: „Clubul e mai important decât jucătorul”
1
Președintele Clubului Sportiv Universitatea Craiova recunoaște un blat: „Și jucătorii, și conducerea au participat. Altfel nu se putea”
1
Știri din fotbal internațional
Detalii de ultimă oră în cazul tragediei suporterilor greci din România » Ce spune avocatul firmei de închirieri
0
Război, refugiu, promisiune » Povestea omului momentului în Liga Campionilor: „Fotbalul ne oferă mai mult decât ne-am fi așteptat”
0
Sabin Ilie crede că FCSB n-are nicio șansă cu Fenerbahce: „Nu o văd prea bine! Trece printr-o criză cu care nu s-a mai confruntat în ultimii 10 ani”
0
Ziua decisivă: ce șanse matematice are FCSB pentru avansarea în Europa League
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
:)))) esti nebun . mi-e dor de Craiova mea ..de 30000 de olteni ce canta pe Oblemenco
Propun ca Mititelu să fie despăgubit cu 50 de milioane euro, dar jumătate din bani să fie împărțiți și nevoiașilor din Craiova care au suferit din cauza desființării echipei, inclusiv craioveanu91, lui să-i dați mai mult că a strigat mai tare ! :))
Gainarul sef spune numai prostii... ca de obicei
Mitica la brutarie!!!!!!!! Hai Stiinta!
ne e dor si doare ..fara STIINTA fotbalul n-are culoare !!! la puscarie mititelu sandu mitica piturca. vinovatii sa plateasca pentru suferinta noastra !
BRAVO MITITELU .....!!!!! GAINARII ASTIA SE CREDEAU STAT IN STAT SI FURAU PE FATZA CU COMISIILE LOR ......????? NU TE LASA PANA NU II FACI SA-TI PLATEASCA DAUNE MORALE SI MATERIALE CU AVERILE LOR PERSONALE .....!!!!! ATENTIE , NU CU BANII FEDERATIEI .....!!!!! PITZURCA , MITICA DRAGOMIR , MIRCEA SANDU SI FAMILIA BECALI TREBUIE SA PLATEASCA .....!!!!
La puscarie, mitica la puscarie, la puscarieee, mitica la puscarieee ..........
la puscarie bai ga0zarule! ia-i si pe copos, badea, borcea, jiji, meme si mai ales, pe Nasu!
dragomir e cu vaca, clar...
Doresc renasterea CAMPIOANEI UNEI MARI IUBIRI! care poate fi un patron demn de brand-ul echipei odata cu reafilierea echipei si desfintarea mafiei din fotbalul romanesc.DUMNEZEUL NOSTRU ESTE CAMPIONUL UNEI MARI IUBIRI IMPREUNA CU SUPORTERII OLTENI PENTRU ISTORIA ECHIPEI SI PASIUNEA SUPORTERILOR! SUCCES STIINTA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.