Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Provocator! Omul lui Donald Trump a „dansat de bucurie” după eliminarea de la Mondial: „Atât de fericit!”
1
Inter a anunțat astăzi despărțirea de 4 grei: 801 meciuri la club!
0
Au cumpărat drepturile! Cine transmite la TV debutul Craiovei în preliminariile Ligii Campionilor
0
Ronald Koeman, ca și plecat! » Favoritul să preia naționala Olandei
2
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
2
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
4
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Salariul minim crește de la 1 iulie. Cu câți bani în plus vor rămâne ...
Libertatea
Raport alarmant despre armata rusă. Recruții ar avea o speranță de viață de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Prima reacție a lui Viorel Pașca după ancheta DIICOT în cazul azilelor ...
Libertatea
Mona Lisa, eu nu mă uit la mecuri printre draperiile vecinilor. Nu te confunda cu mine :))
Echipa se numea fraudulos Steaua. De ce sa incurajam o frauda? Este in regula sa aiba lumea trairi si sentimente. Oricine poate sustine aceasta societate comerciala dar totul este reglementat juridic, chiar daca pe tine nu te intereseaza. Tocmai asocierea cu privatul este dificila.
UEFA își face nevoile pe ce zice Talpan. Ei atribuie palmaresul echipei vechi celei care a continuat fără întrerupere activitatea fostului club. Punct
Setilă, la ora aia tu nu mai vedeai nici televizorul, darămite transmisia, așa e de înțeles!
Cu arbitru, Mona Lisa, că a validat golul clonei din offside
Mostra de utist lanos:)))
Deloc! Am spus ca prefer ca meciul cu danezii sa se joace in Ghencea, asta când ăștia dădeau ca sigur refuzul, pt ca pe Arc FC Fcsb ar avea un avantaj major, fiind o echipa rudimentara, terenul prost niveland valorile. In plus, acum iau lumina de le site-ul FC Fcsb când vreau sa știu cine a câștigat CCE in 86! Respect Talpan, iar ți-ai bătut joc de fcsbpsdisti! :-))))))) PS: La voi e primar tot un PSDist de ești așa “zglobiu”!? :-)))
Singurul lucru adevărat și vrednic de menționat din ghiveciul tău legat de FCSB este ,,ani prin Europa”. Adevărul este că de zeci de ani Steaua joacă în cupele europene, din cauză că are calitate. Că uneori iese prematur din calificări sau nu trece de grupe, o fi adevărat, dar an de an joacă în cupele europene. Joi le dăm 2-0 sau 3-0 la danezi, la noi acasă, pe Ghencea. Hai Steaua!
Problema e ce apare pe site-ul UEFA. Daca nu -i corect spune-le tu si sunt convins ca te vor crede si modifica.
Corect ce spui. Scrie Steaua pentru ca așa se numea, nu contest, dar palmaresul este atribuit FCSB ului nu echipei de fotbal a CSA, conform UEFA.com. Pentru mine Steaua, câștigătoarea CCE din 86 nu mai exista, a fost, însă am crescut cu Steaua din 2003, pentru ca așa se numea , nu ma interesează nimic dpdv juridic, merg pe emoție, trairi, prezent si viitor iar aceasta echipa , FCSB, este echipa care ma face sa tresar si sa am emoții indiferent de cine conduce echipa. Nu pot sa șterg amintirile meciurilor cu Valencia, Betis, Dinamo Kiev, Ajax, Chelsea , Middlesbrough + marile dezamăgiri , echipa se numea Steaua nu FCSB. Nu țin cu Becali, cu MM sau cu oricine altcineva, nu ma interesează, si n am nimic cu CSA, sa promoveze dar in asociație cu un privat. Suporterii vor fi aceiași indiferent, fiecare echipa are bazinul ei de susținători si nu cred se va schimba nimic dacă promovează sau nu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.