Alte știri din fotbal
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Știri din fotbal internațional
Spania s-a distrat cu Austria în 16-imile Campionatului Mondial » Calificare la pas: posibil „blockbuster” în optimi
3
Fostul atacant din Liga 1 l-a remarcat pe golgheterul Spaniei: „E «vulpiță»! Și eu aș fi marcat dacă jucam la ei”
0
A fost sau nu gol valabil în Spania - Austria?! Expertul în arbitraj a dat verdictul
0
UEFA „taie în carne vie” » OUT din Europa din cauza blaturilor!
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Un mesaj extraordinar de inteligent. Chiar poți sa dai un răspuns foarte elaborat, plin de substanță. Și cred că nici nu a trebuit să te gândești prea mult pentru a scrie atâtea cuvinte. Sper ca nu te-ai obosit prea tare! Mai încearcă, poate reușești!
tu esti doar prost.
Tu esti colegul lui din clasa a II-a? Si tu poti sa spui ce vrei dar prin ceea ce spui ne spui cine esti. Asa ca stai in bancuta ta.
eu doar spun adevarul,esti un "rpostanac."
Atât? Mergi inapoi in clasa a II-a. Știu ca ti-e greu la școală dar mergi măcar cât sa înveți sa porți o discuție. Hai ca e păcat să fii tânăr și sa nu fii în stare de atâta lucru.
ce sarac mintal esti.
Deci nu poti sa arati unde este Steaua Bucuresti in liga 1? Apoi sa stii ca Steaua chiar a retrogradat. Timp de doua saptamani a fost in divizia B. Datorita presiunilor impuse la vremea aceea a fost nevoie sa se rejoace un meci al adversarelor pentru ca Steaua sa scape de retrogradare. https://www.fanatik.ro/cum-a-salvat-o-frf-pe-steaua-de-la-retrogradare-o-fotografie-controversata-i-a-scos-pe-militari-din-divizia-b-19265560 Uite eu ti-am aratat ce voiai sa stii. Acum poti si tu sa dovedesti ca Steaua Bucuresti se afla in Superliga?
Steaua este doar in liga 1. mai citeste o data cand a retrogradat Steaua. adica niciodata.
Articolul face referire la Steaua București, aflată în liga 2. Eu spun adevărul tu îl tot ocolești. Mai citește o dată lista echipelor din Superliga, Steaua nu-i acolo.
asta este prima data cand comentezi la un articol despre Steaua din liga 1. in rest tot pe langa esti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.