Alte știri din fotbal
Cum arată „puzzle-ul” Rapid fără piesele de bază » Vestea primită de Daniel Pancu despre absența lui Cristi Manea
0
Dinamo - Omonia, al doilea amical al zilei pentru „câini” » Cîrjan are prima ocazie
2
Alexia Putellas semnează cu noua forță din fotbalul european, după plecarea de la Barcelona
0
FCSB îl vinde pentru 600.000 de euro: „Am dat OK-ul să plece!”
0
Știri din fotbal internațional
Faza controversată în Anglia - RD Congo: arbitrul i-a refuzat un penalty lui Harry Kane
0
S-au afișat arbitrii pentru ultimele 16-imi de la Mondial: ce s-a decis în cazul lui Istvan Kovacs
0
Bild dezvăluie lista șocantă a evenimentelor care l-au făcut pe Julian Nagelsmann să piardă vestiarul Germaniei la Mondial
0
Tragedie cumplită: 3 persoane s-au sufocat în timpul petrecerii de calificare în optimile CM 2026
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
7
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Andrei Șerban, interviu integral la 55 de întrebări – powered by ...
Libertatea
3-0 STEAUA, nu ca ar conta dar la e un punct de play off, suferință mare în gigime! :-)))
Uite-l Adrianne pe cel care își zice și popescu.dzn … :-))) Acum și-a dat arama pe față acest postac penibil, coleg de “fermă” cu tictictic! :-))) Așa ceva!? :-)))
I-a dat dauna totala catalin lui flinstone.il are flinstone pe catalin pana si-n adn din moment ce toata ziua-l pomeneste in orice postare indiferent de subiect sau de userul caruia i se adreseaza.:-)
Pai la tv catalyna69? Nu ești tu cel mai mare talpanist in viata? Cel mai mare stilist al tuturor timpurilor? *** de om, du-te în peluza ma stilist de tastatura.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte tare... sun 1000 de spectatori... Ieri, au jucat niste copii la Craiova, si au fost minim 4000 in tribune... Dar ce ma mir, nu aduna altii de liga 1 atit, gen voluntari, botosani, farul, hermanstadt si unii mititei...
Au vrut sa-l transfere pe coltescu insa perioada de transferuri s-a inchis si cum coltescu se afla sub contract n-a putut fi transferat in ghencea.ai inteles copchile?
si daca aveti numarul oficial de spectatori, de ce in titlu distribuiti o minciuna? cum era aia cu presa quality? vreti sa va tinem partea? ca sa ce? sa mintiti cand vreti voi? pentru cine vreti voi?
Prima?Ăștia cât au ratingul la ora asta?Tare sunt curios!Cred ca se afla între locurile 7-14, cum va aflați și voi.Un om serios se uita la Digi, de obicei, chiar dacă la Prima Sport sunt Costi Mocanu și Emil Gradinescu, poate unii dintre cei mai buni comentatori sportivi ai momentului din tara, la "ani lumina" inferiori la ceea ce a fost odata.
Ba flinstone tu chiar esti obsedat sau mai degraba posedat de catalin.mai acu'ceva timp ti-ai declarat infrangerea te-ai declarat prost si ca nu le mai raspunzi alora doi adica acestui catalin cat si lui adrian.dar tu ce faci?te bagi in seama cu ei in continuare.vad ca-ti place cand astia doi te fac de patiserie.sincer nu ma mira atitudinea ta in a continua replicile cu ei fiindca ai aceeasi demnitate ca orice 12sbist parolist.:-)
Hai steluță… steaua nu moare când vrea oierul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.