Alte știri din fotbal
Noul stadion Dinamo are un traseu diferit față de o construcție obișnuită! GSP a aflat ce urmează: imagini la zi de pe șantier
2
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
0
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Știri din fotbal internațional
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Omul finalelor: Emiliano Martinez are un palmares uluitor!
0
Ionuț Radu, „Colosul din București” » Pentru ce titlu se bate internaționalul român
0
Cum vrea să îl învingă pe Florentino Perez: Jurgen Klopp și Erling Haaland la Real Madrid
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Podul de la Ungheni, care leagă România și Republica Moldova, a ajuns la ...
Libertatea
CFR/Ferar/KVSC/Vasas a jucat in campionatul Ungariei in perioada diktatului de la Viena. U nu a tradat Romania niciodata. Vorbim despre U care e un simbol al emanciparii romanilor. Altceva, cum ar fi numarul de titluri luate(si nu castigate) de CFR nu pot acoperi tradarea. Unde ati sarbatorit? Ca nu am vazut un franar macar pe strazile Clujului. Care Cluj este oras universitar si nu oras feroviar
Rivala campioanei ? ne dor de ras maxilarele ...va rog , una se bate prin noroaie pe terenuri uneori agricole, in B ...iar CFR are 5 titluri de campioana in 10 ani si nu demult a invins Lazio ! Sa ne pastram totusi ..echilibrul .
Unde se face delimitarea dintre a fi ziarisiti, a avea menirea de a informa și foamea după click-uri? Ce faceți punând poza aceea lângă titlu nu se numește presa. Mai aveți vre-un respect pt meseria asta?
un om de o moralitate desavarsita,interesati-va care a fost rolul acestui mare conducator cand a venit la targul mures in ultima parte a campionatului,in anul in care a pierdut titlul in detrimentul fcsb ului...
Sau ca să blockeze clona csa să promoveze !
Echipa sistemului. L-au pus pe Stanciu ca sa nu cadă în Liga III, nu ca să promoveze în Liga I
Cum stiti voi sa puneti titluri de doi bani!!!! De ce-l puneti pe MM in fotografie? Ce legatura are? Huooooo
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Limbaj de mahala , folosit ff des de ziaristii jesepe, fieful pipereanului....
Eate nevoie de o schimbare. Lumea s-a saturat de toti sugacii care vin se plang si nu fac nimic. In continuare il regret pe Sabau care, chiar daca a gresit cu Lobont NU trebuia sa plece. Era singurul garant.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.