Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Sint suporter al Stiintei Craiova. Dar asta da veste minunata,de a se duce echipa de liga a 2a de la Bucuresti la Mangalia pe cuvint ca e foarte bine,pdata ar avea si un oras de la malul marii echipa in Liga 1 ,apoi ar mai disparea din echipele astea de la tara de linga Bucuresti.
Mai bine decat sa promoveze si sa avem inca o echipa sateasca langa Bucuresti .
mda, inca un episod penibil al fotbalului romanesc
O preia condamnatul si o sa se numeasca fcb(ecali)s(nagov) sau invers snagov becali ca sa nu schimbe numele echipei :)) Iti dai seama ca poate ramane sa joace in padurea aia..sa vezi acolo meciuri printre copaci :))
si iata cum calatis ajunge in A fara sa promoveze! sau asta vrea musai in B? daca promoveaza snagovu` ce face,se cere in B?
si ne mai miram de ce avem asa rezultate si expunere in Europa ? La ce legi de *** avem, a ajuns un pamblicar sa plimbe o echipe de fotbal peste tot pe unde primeste bani. Valcea, Resita, Snagov...asta vrea sa faca turul Romaniei cu echipa asta ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Craiova e mai la tara decat Snagovul :-)
Mai bine ar muta clona ciobanului la mare, ca si asa se plimba ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.