Alte știri din fotbal
Darius Olaru își dorește plecarea IMEDIATĂ de la FCSB: „Asta i-a spus nepotului meu”
0
Iuliu Mureșan a dat detalii despre situația financiară complicată de la CFR Cluj: „Există pericolul insolvenței!” + „Sper ca Louis Munteanu să plece”
0
Robert Ilyeș le-a cerut șefilor clubului să renunțe la strategia actuală: „Am făcut 3 puncte cadou! Îmi doresc să lucrez cu jucători de calitate”
0
Daniel Pancu a glumit cu eroul de la CFR: „Dacă făceam asta, nu mai dădeai 3 goluri” + A pus ochii pe un jucător din Superliga: „E foarte interesant”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray vrea să transfere un „galactic” de la Real Madrid
0
Îl așteaptă pe Salah cu brațele deschise: „Trebuie să vorbească cu Messi”
0
O companie de criptomonede vrea s-o cumpere pe Juventus Torino și promite investiții de 1 miliard de euro!
0
CIO le-a recomandat celor de la UEFA reprimirea Rusiei în competițiile internaționale de fotbal » Care e decizia forului european
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Prima țintă din Rusia care va fi lovită de NATO, dacă Putin va ataca ...
Libertatea
Prostalaule e infiintata in 1947.....clona e aia din liga 1 prostalau gramada.
Prostovane ii spun lui gigi sa te dea afara , ne faci de rusine cu tampeniile tale
Rapid bucuresti nu mai exista.Aia e o gluma.Steaua Bucuresti trebuie sa ia locul lui fcsb.
Este binecunoscut faptul ca in anul 2003 o mare nedreptate a fost comisa împotriva echipei de traditie Steaua Bucuresti, locul acesteia in Liga 1 fiind luat in mod ABUZIV de catre FC FCSB SA, aceasta din urma furandu-i si stema si istoria. Decizia din 21.12.2016 a tribunalului bucurești indreapta partial nedreptatea si abuziul comis, dar este nevoie si de interventia FRF care sa retrogradeze echipa FC FCSB SA in liga a 5a fara drept de promovare in primii 3 ani si sa repuna in drepturi adevarata Steaua București!
Adevarata Steaua București renaste usor usor! Vesti bune! Multumim!
CEL MAI MARE PATRON , SINGURUL CARE SE LUPTA PENTRU ECHIPA , SINGURUL CARE PLATESTE LA ZI JUCATORII ARE 500 DE COPII LA ACADEMIE , SUFLETIST INCORIGIBIL A SARIT SI SARE IN AJUTORUL A MILIOANE DE ROMANI CARE II CER AJUTORUL . SA NE TRAIESTI PATROANE SI LA MAI MARE...
Liga a patra pentru o echipa ca asa traditie! Succes Lacă,stelist adevarat!
steaua, indiferent de forma si de perioada ramane acelasi stindard al incalcarii regulilor la care toti ceilalti se supun. adica Rapid a inceput din liga a 5-a sezonul trecut dar pentru steaua trebuie sa se faca o sedinta speciala ca sa se respecte regulamentul sau cum ?
Vezi bai Palnie ca azi americanii ii venerează pe militari nu pe ciobani! :-)))
Ei nu au voie in liga a.4.a, dar Craiova a avut drept in liga a 2 a. Mafia fotbalului Romanesc.. Daca nu au dreptul atunci si Craiova sa fie retrogradata in liga a 5 a.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.