Alte știri din fotbal
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Reporterii GSP au descoperit dotările de la Istanbul: „Ca un telespectator în fața televizorului”
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
37
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
astia care dau commuri contra cei 4 nu aveti ce lucra????????sunteti niste bulangi...suporteri vom fi mereu langa voi
Mereti ma nu aveti ce vorbi numa de noi?????SA VA DEIE DUMNEZO CE IMI DORITI SI MIE!!!!
Auzitzi...toti comentati..ii aparatzi...avetzi habar cat abuz de putere fac jadarmi?? va dau un singur exemplu Steaua - Poli Timisoara..am fost la meci si am vazut...am batatut 600km k sa vad ce vad oriunde...si nenumarate altele...nu zic ca ce au facut e normal...dar jadarmeria si-o merita...am avut si eu probleme destule cu acesti indivizi...nu mai sariti atat sa luati apararea cui nu merita...
putin.... eu daca ii dau una in cap la unu imi pune tentativa de omor si iau 10 ani MINIM... pe ce baza le-a schimbat incadrarea?
IN FINE UN GEST DE NORMALITATE AL JUSTITIEI ROMANE. SPER SA NU DEVINA SINGULAR SI SA ASISTAM CA IN CAZUL LUI GHEORGHE BECALI SA OFENSEZE O TARA INTREAGA, SA "PREIA" CLUBUL STEAUA CU O(ZERO) LEI, SA FACA SCHIMBURI MULTIPLE DE TERENURI CU STATUL, DAR IN DEFAVOAREA STATULUI SI SA FIE LIBER. SPER SA NU AVEM O JUSTITIE PRIVATA SI SA DEVENIM STAT POLITIENESC.Principiul statului de drept este opus statului politienesc. Se caracterizeaza prin faptul ca infaptuieste domnia LEGII si pentru berB
macar de pasti du-te si tu si bate-ti coasa! vezi-ti de franarii tai cufuriti si distrofici, ca numai cu arbitrii mai castiga!
fbg
Multumim fratilor CFRisti din Timisoara!!!! Hai CFRcluj
sa vedem atunci cum va actiona Justitia! toti trebuie sa ne respectam reciproc, inclusiv autoritatile nu-si pot depasi atributile. Toti jandarmii si angajatii firmelor de paza care vor agresa persoane fara a fi provocate, vor fi filmate si date in presa. Educatia civica trebuie sa inceapa peste tot, la toate nivelele si mai ales in randurile autoritatilor si a reprezentantilor acestora.
Probabil aceasta sentinta va fi de folos suporterilor, care vor veni la fiecare meci cu dispozitive de filmare a jandarmilor si absolut toate abuzrile (fizice si psihice-limbaj injurios) fortelor de ordine vor fi facute publice. Inclusiv cele care se fac ziua, pe strazi. Totul se va filma, caci oricine are dreptul sa filmeze in public, atata timp cat nu foloseste pozele in scop comercial. Cei vinovati au platit, insa e cazul sa se faca curatenie absolut peste tot, incepand de la Jandarmerie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.