Alte știri din fotbal
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”
0
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
10
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
Știri din fotbal internațional
Moment șocant în Liga Campionilor » Spalletti și-a luat jucătorul la palme, chiar în timpul meciului!
0
Cât plătește Kylian Mbappe pentru un avion privat! Francezul își respectă statutul
0
În Germania se discută despre boicotarea Campionatului Mondial, „dacă Donald Trump nu reconsideră problema Groenlandei”
3
Europa League revine cu 18 partide » Dueluri tari pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Oamenii au inteles ca nu putem termina pe primul loc, si atunci au decis sa fim macar pe primul loc din coada. Prin aducerea lui Dica se asigura de acest obiectiv. Dupa parerea mea, doar Ionut Badea ne-ar mai putea scoate, din nou, din mizeria in care ne aflam.
Comentatorii de la Dinamo-Petrolul au spus ca maine, Dica va semna cu Botosani. Ne-a suierat glontul pe la urechi...
Incep sa il regret pe Pelici :)))
Chiar, Gentea o sa rămână în istoria orașului ca primarul semafor.
Avem echipă trăsnet. Ne punem antrenor paratrăsnet. Suntem vai' mama noastră. Obiectivul realist ar fi menținerea echipei în liga a doua. Cu așa conducere semi-diletantă.
Nu s-a mai dus, s-a sucit. A zis ca a luat 10, nu mai are nevoie de meditatii.
Dica sa ne lase, Răzvan Tunaru sa caute un antrenor care impune disciplina, pentru ca acolo e haos. Iar Gentea, care ne-a adus în situația asta sa continue sa pună semafoare la toate trecerile de pietoni ca numai la asta se pricepe. Vede el la alegerile viitoare cine îl mai votează.
A zis Gentea că-l pune antrenor doar dacă a fost să se pregătească la silkeborg așa cum ne tot spunea că se duce după ce a luat 10.
Pai daca nu e Dica cine sa fie Sumu.Dica?
Era singura lor șansă să mai spere la promovare. Cu Pelici și Beza antrenori singurul drum era în jos. Pelici e un antrenor care joaca doar la ciupeala, sa nu ia gol și poate da unul și câștiga. E un antrenor ptr echipe mici care se apară.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.