Alte știri din fotbal
Mâine e ziua decisivă! Zeljko Kopic semnează
0
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!
0
Real Madrid face transferul verii, pe sumă-record: Felicia Schroder, atacantul de 19 ani care uimește Europa
0
Revine abia peste două luni! Pancu tocmai a pierdut un titular la Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Pregătește o „nebunie” dacă Messi va câștiga Cupa Mondială: „În zone intime”
0
Schlotterbeck, accidentat, e blocat în State » Motivul incredibil pentru care nu poate pleca acasă!
0
Scandalul rasist care face înconjurul lumii: „Negrii nu se pot concentra pentru a rezista mai mult de o oră!” » Reacția fostului fotbalist + Comunicatul postului public
0
Cine jignește naționala ar urma să fie pedepsit prin lege! Propunerea merge la vot: „Nu este un atac la libertatea de exprimare”
2
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
4
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Sorin Grindeanu l-a anunțat pe Nicușor Dan că PSD își asumă guvernarea
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Nu-i adevarat, cred ca manipulezi niste informatii pentru a ne denigra...Andrei ... ministrul de externe sau ce a fost nu s-a bagat la transferuri. Echipa s-a facut asa cum se faceau echipele inainte ca si acum...cu bani dati la semnatura si cu favoruri profesionale (ii faceau studenti) ... Craiova avea ceva bani pentru ca populatia/craiovenii cotiza/u la greu.
Ba functioneaza, tu te folosesti prea mult de Dex si de Google, Wikipedia...Mai lasa-le ! Osul este propulsat, nu are combustibil si este invins de forta gravitationala mai repede. Naveta spatiala este propulsata, pluteste cat timp are combustibil apoi aterizeaza pe o planeta care are camp gravitational...Deci.
Ma pofteste la munca un brailean ...Ete na comedie ! Tinere, U Craiova este munca craiovenilor si semnul ca acestia au muncit bine este insasi istoria U Craiova. U Craiova este a noastra, ia-ti gandul de la ea si tu si ceilalti profani ! Auzi la el, sa ma duc la munca ! Muncesc de dimineata pana seara, nevasta-mea ma pune la munca, fiu-meu ma calareste si el. Da hooo, sa-mi mai trag si eu sufletul un pic ! Pomana primeste tac-tu ba, nu noi !
In filmul "2001: A Space Odyssey" o maimuta arunca in debutul filmului cu un os in sus .... osul devine o naveta spatiala. Sa nu ignori niciodata un om care viseaza si mai ales unul care stie sa viseze !
Nope, sunt societati de drept privat public cum sunt utilitatile astea stringente pentru populatie, apa canal, salubrizare...dar la care consiliul de administratie e format din consilierii de la primarie. Adica pe scurt apartin de Primarie.
Asta iti place tie sa crezi... viseaza, baiete, viseaza...
Ati *** lumea cu pretentiile voastre asupra brandului si palmaresului Universitatii Craiova! Va poftesc la munca, nu la intins mana! Palmaresul CSU nu poate ci decat cel agonisit din 2013 incoace, adica de cand a iesit din gaoace si pana azi. V-a invatat mama Olga la pomana... nu v-a ajuns pomana cu inscrisul direct in liga 2?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai putin : -----"Membrii fondatori ai acestei asociații care preia FC Argeș sunt SC Apă Canal 2000 SA și SC Salubritate 2000 SA, cele mai puternice societăți comerciale din punct de vedere financiar din subordinea autorităților locale și Primăria Pitești." ----------------...Ha ha, pai asta nu e club de drept privat ...Este tot Primaria Pitesti !!! Cea mai buna gluma FC Arges...
Universitatea Craiova are totul in urma unui contract de asociere cu CS U Craiova si cu Primaria...Asa ceva costa mult, brandul U Craiova costa mult si nimeni nu a avut si nu are bani sa-l cumpere. De fapt nici nu e de vanzare...
Da ti-ai pus intrebarea cum a putut sa-l cumpere de la ANAF ? Inseamna ca firma lui Penescu a avut acte pe ceva la fel ca si Copos in cazul Rapidului iar ANAF le-a putut fructifica prin acele licitatii... Mititelu nu a avut nimic pe firma lui, ai auzit vreodata ANAF-ul organizand licitatii privind brandul U Craiova ? Eu n-am auzit. Brandul U Craiova nu a plecat niciodata de la oras...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.