Alte știri din fotbal
Turcii au numit cea mai mare problemă a României: „De asta noi suntem favoriți”
0
Alibek Aliev a oferit ratarea play-off-ului » Din 4 metri și cu poarta goală, a cruțat-o pe Rapid!
0
Atacanții convocați de Mircea Lucescu s-au întâlnit în meci direct: „Să vedem cu cine vom juca finala!”
1
Mihai Pintilii nu vede nicio schimbare în bine la FCSB: „Eu la asta mă așteptam”
1
Știri din fotbal internațional
Napoli, victorie la limită cu Cagliari! Echipa lui Conte urcă pe locul 2 în Italia
0
Arne Slot, despre accidentarea lui Salah: „E o veste bună pentru Liverpool, nu și pentru Egipt!”
0
Inter vrea să-și recupereze banii » Jucătorul lui Chivu nu a confirmat și ar putea fi vândut în Premier League
0
Gafa Federației Engleze de Fotbal în momentul publicării lotului ales de Tuchel
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Unui angajat al băncii ucrainene, reținut în Ungaria, i-ar fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Metoda prezisă de analiști prin care Donald Trump vrea să iasă cu capul sus ...
Libertatea
Nu o sa mai fie circ, ca nu mai este iancu la tm!....are dreptate cu *** rotaru! Rotaru nu trebuie iertat ca nici gunoaiele care pentru bani si interese au devenit sclavii lu rotaru! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Sunteti veniti din mediul rural / Si pe emblema aveti un cal!" :))))))
Toata viata a fost o *** acest individ. De aceea, si daca ar fi un sambure de adevar in ceea ce spune, tot va fi privit cu eticheta asta pe frunte.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect! Acuma face gargara ieftina, gargara de “bombardier” cum este si galeria srl-ului!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A fost bagat in seria din Banat la cerere, trebuia sa fie in serie cu Slatina si Craiova... Nu stiu daca erau mai simple lucrurile atunci. I s-a creat un avantaj...
Pe teren e mult spus dar nici putin...a fost bagat in seria mai usora in L3 ...la cerere (de ce ), gabat direct in L2 la intreruperea campionatului din cauza COVID in L3.
Paradoxal, dincolo de aberatii si logoreea specifica, ganditi-va putin sportiv. SPORTIV: Mititelu a facut o noua echipa, a pornit din Liga a-4-a, a promovat pe teren(nu cred ca-si permite luxul sa cumpere arbitri), iar acum este lider in Liga a-2-a, dupa ce si-a batut mai toate contracanditatele pana in prezent. Haios delir, nu? Dar are si rezultate pana in prezent!
Acuze incredibile :))) Astea sunt banalitati. Toti microbistii le cunosc. Rotaru chiar are lipici la arbitrii si e normal sa umble si la aia din liga 2. Normal ca nu-l vrea pe Mititelu in liga 1.
Ba da tu stii oamenii asa...de ce nu a auzit nimeni de tine? Vezi...trebuia sa cari si tu tobele si steagurile dar tu erai infatuat iar acu esti clonat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.