Alte știri din fotbal
Providențial în anul ultimului titlu pentru Dinamo, Claudiu Niculescu a evidențiat un detaliu: „Poate asta i-ar mai trebui”. Pe cine vede favorită la titlu
0
Uluitor! Raul Opruț nu ar fi trebuit să marcheze la Sibiu, însă a făcut-o de două ori
0
Giani Kiriță crede că lui Dinamo îi mai lipsește un lucru pentru a deveni campioană: „Ar fi fost bine să se întâmple asta”
0
Ionuț Lupescu e sigur: „Dinamo nu mai are nevoie de nimic ca să lupte la titlu” + Dorință pentru play-off: „Fără FCSB și CFR”
0
Știri din fotbal internațional
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: gazdele se pot apropia de „galactici” » Echipele probabile
0
Candidata la titlu intră pe fir pentru Radu Drăgușin: „Antrenorul îl admiră și directorul sportiv negociază cu agenții jucătorului!” » Condiția impusă pentru transfer
0
Ofertă pentru jucătorul huiduit de tifosi în ultimul meci al lui Inter » Cristi Chivu a decis soarta lui Luis Henrique
0
„Coșmarul” Craiovei a „spart” banca de ziua soției! » 300.000 de euro pentru cel mai nou bolid
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
Halatu, halatu... Mai bine Mititelu ne spune de arbitrul care a tras pe fata cu echipa familiei lui in meciul FC U Est 1948 vs FC Olt Slatina.
Nu o sa mai fie circ, ca nu mai este iancu la tm!....are dreptate cu *** rotaru! Rotaru nu trebuie iertat ca nici gunoaiele care pentru bani si interese au devenit sclavii lu rotaru! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
omul asta a fost deposedat de club de catre mafie. are 100% dreptate. un club fondat direct in B de PSD nu inspira incredere.
haide adevarta U Craiova, nu clona ! cand ii vezi pe Cartu, M Popescu, cristescu si alti flamanzi cum sustin pe rotaru te pauca greata. Dar au reusit sa convinga o mare parte a prazarilor ca asta este echipa adevarata. Plus *** de pavel Badea, un ghem de interese............
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
romania e balamuc curat, nene. fiecare are echipa lui de garsoniera, steaua lui, dinamo al lui, craiova, timisoara personale si tot asa. si nu zic ca ar fi un lucru rau, ca in fond e loc pentru oricine sub soare, dar necazul e ca romanul nu se simte bine pana nu da la cap rivalilor, pana nu-i vede desfiintati. altfel, lasand la o parte caracterul lui mititelu si pretentiile lui paranoice de-a fi "singura echipa din craiova" (de unde si pana unde are el mai multe drepturi asupra brandului decat oricare alt craiovean??) echipa lui nu joaca deloc rau si chiar ar fi un castig promovarea ei.
*** frate. Daca asta promoveaza, sa vezi circ iarasi in Liga I !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.