Comentarii (28)
fabius_2014  •  15 Mai 2020, 22:03
Postat de Claude SH pe 15 Mai 2020, 21:58

Foarte bine, sa o vedem și pe Universitatea Craiova în Liga 1, sunt sigur ca Mititelu va face treaba buna. E ambițios și a dovedit ca e un bun conducător de club. Ce e rău să fie în prima liga atât CSU, cât și Universitatea Craiova.

Cand a dovedit ? Cand a retrogradat, cand a falimentat ? Echipele despre care ai scris se numesc FCU Est 1948 echipa familiei Mititelu, infiintata in 2017 si Universitatea Craiova echipa care evolueaza in liga a I a.

univ_craiova1  •  15 Mai 2020, 21:36

Wow ce întărire :))) jucător de liga 3 pentru liga 2.mult noroc la retrogradare:)))) ăștia nu o sa mai facă blaturi. S-a văzut în meciul din cupa cu u Cluj unde a luat bătaie și Cluj a jucat cu 2 sau 3 oameni lipsa:))))

albalbastru72  •  15 Mai 2020, 21:34

Asa gsp,bagati-l pe chelu, inainte cu aberatiile lui si cu otravurile lui si pe urma va mirati de ce e svandalizata casa lui Cirtu.Eu in locul lui Sorin,va puneam sa platiti pagubele ca instigatori.

gabryel28  •  15 Mai 2020, 21:29

Forta stiinta ! Csu niciodata universitatea !

stefy29  •  17 Mai 2020, 19:32
Postat de ucv1948 pe 16 Mai 2020, 08:36

Ma intreb oare ce ii mână în luptă pe cei din PS 97 alaturi de acest personaj sinistru , distrugatorul de facto al Univ Craiova ... . Cum poti sa stai la aceeasi masa cu cel care a retrogadat de doua ori , a dezafiliat iar in final a falimentat Univ Craiova ? Incredibil

Pe cei din PS 97, ca de altfel si pe multi altii, chiar foarte multi, sustin FC Universitatea Craiova, deoarece aceasta echipa este adevarata Universitatea Craiova. Voi, pentru ca nu-l suportati pe A. M. ati ales sa sustineti un surogat politic si ati calcat in picioare tot ce inseamna Stiinta. FC Universitatea este foarte iubita de oameni si asta va fi dovedit cand va juca pe Oblemenco.

univ_craiova1  •  16 Mai 2020, 07:35
Postat de teodor53 pe 15 Mai 2020, 23:13

https://www.facebook.com/PentruCaIubimStiinta/videos/636025686476749/?t=1 In meciul direct dintre ele, suporterii ne-au spus care e adevarata Stiinta(2014). CSU=CLONA huiduita la scena deschisa pana la iesirea din stadion. Si nu-i mai purtati de grija Mititelului, mai bine vedeti de Rotarul vostru ,ca nu-i mai breaz ,e bagat si el pana-n gat si in plus nu-l leaga nimic de Oltenia, daca se-mpute treaba isi ia bocceluta si vede el unde ajunge.

Ați uitat când la finala cupei pe Dolj îl injurati pe stăpân și el era la vă voi? Ba cât de prosti ne credeți voi? :))) mergeți sa săpați în balta ca să vindeți nămol! Noapte bună! Abia așteptăm să înceapă liga 2 sa va vedem pe ultimul loc ca acolo va e locul!

Ion Moldovan  •  16 Mai 2020, 01:02

Uitati-va fata de NEBUN........

invinctus  •  15 Mai 2020, 23:51

Zdreantoooo tu esti expert decat in esecuri tu cu srl ul tau nu si cum sa promovezi in primul rand esti un sarac si sper sa joci cu echipa familiei la tine in satul de unde esti pe care l ai facut de ras ! Sa na pi$$$ pe tine de aratare

thebluestlion  •  15 Mai 2020, 23:47

Mititelu e expert in retrogradari si dezafilieri, nu stie el cum sa promoveze in Liga 1. La clubul ala e mai rau decat la ***, nu au oameni, nu au organizare, pana la liga 2 treaba merge cu amatorisme, de aici or sa ii bata echipele mari de or sa ii usuce! Iar vor da vine pe arbitri, presa si toate cele...ca doar e vorba de Mititelu! Grotesc personaj!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

kkkotto07  •  15 Mai 2020, 23:27
Postat de teodor53 pe 15 Mai 2020, 23:13

https://www.facebook.com/PentruCaIubimStiinta/videos/636025686476749/?t=1 In meciul direct dintre ele, suporterii ne-au spus care e adevarata Stiinta(2014). CSU=CLONA huiduita la scena deschisa pana la iesirea din stadion. Si nu-i mai purtati de grija Mititelului, mai bine vedeti de Rotarul vostru ,ca nu-i mai breaz ,e bagat si el pana-n gat si in plus nu-l leaga nimic de Oltenia, daca se-mpute treaba isi ia bocceluta si vede el unde ajunge.

Din 2014, multi care fluierau ''clona'' s-au dezmeticit, sunt aceiasi care azi sustin Universitatea din tribune, deci, e irelevant acel clip. Si stai linistit ca nu-i ridica nimeni statuie lui Rotaru asa cum faceti voi cu brutaru'.

  • 1
  • 2
  • 3