Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
0
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
0
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
3
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
21
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Sint echipe cu datori mai mari de la sezon la sezon și tot joacă . Dece Dinamo a jucat atît timp că avea datori sau alti. .aici sint ambiții mari de ambele părți.
O saracie de om. El nu are bani sa treaca strada si patroneaza o echipa de liga a 2-a. Sa ne lase si sa isi vada de ale lui
E clar, omul nu vrea sa-si plateasca datoriile si baga fumigene. Decat sa dea banii pe care ii datoreaza, prefera sa mearga in liga 3 a. Comportament de interlop. Baiiii Adita, da-le banii oamneilor are au lucrat pentru tine...
Echipele care nu plătesc salariile indiferent de cum se cheamă ele ar trebui desființate. Nu ai bani nu ai ce căuta la fotbal. Nu am nimic împotriva lui Mititelu
Da il are :)) si numele si stema :)) cand zici ca pui poza aia?
Propietarul tau indian? Ahahahahaaa
Maic are palmaresul?! Ahahahhahahahaaaaa
Serios?! Unde vezi tu Steaua în L1?!
E o victorie defapt! Cum au fost si toate celelalte victorii in instanta pe care doar necunoscatorii le vad ca infrangeri :)))) urmatoarea stire " banca ii ridica Urusul lui adita, adita ii ameninta cu tribunalul"
Spetele sunt diferite, nu? Atunci l-au dezafiliat ca avea proces in civil, acum omu' nu a depus dosarul de licentiere. E alegerea lui sa faca asta. Teoretic, se duce in urmatoarea liga inferioara pentru care depune dosar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.