Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
0
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
14
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Arsenal se califică în semifinalele Ligii Campionilor! Fără gol primit în dubla cu Sporting
1
Bayern câștigă duelul titanilor contra lui Real Madrid! Poveste cu 7 goluri și un mare scandal la final
9
Lui Real Madrid i s-a întâmplat pentru prima dată în istorie
0
Record doborât de Kylian Mbappe » Nici Messi sau Cristiano nu au reușit asta în Liga Campionilor!
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
cam naspa ....
Cand ai disponibilitati sperantele nu mor,indiferent de rezultatele anterioare.Acest PRAGMATISM sunt sperante de renastere a mitului,,CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI"pe care mititelu a dezonorat-o cu retrogradarea si dezafilierea. Un strigat,o lacrima,un suras de fericire,un mit, o iubire infinita pentru CRAIOVA INDEPEDENTA de tirania booveana si urmasilor lui mititelu.Leii trebuie sa fie liberi nu subjugati de mania popularizarii mititele.Sentimentul de libertate si bucuria sperantelor e frumusetea renasterii STIINTEI! SUCCES STIINTA!!
In doua saptamani daca nu achita sanctiunile ,federatia o suspenda doua etape iar dupa cele doua etape de suspendare daca nu achita nici atunci o exclude din competie precum SPORTUL ST.
După meciul din „şaisprezecimile” Cupei României, dintre „Craiova lui Mititelu” şi Petrolul Ploieşti, desfăşurat săptămâna trecută la Severin, Comisia de Disciplină a federaţiei Române de Fotbal a dictat sancţiuni împtriva echipei craiovene, care „târăşte prin tribunale” federaţia, „legătura” dintre aceste două situaţii fiind, desigur, întâmplătoare. Astfel, FC U Craiova a primit o amendă de 37.500 de ron, din cauza incidentelor provocate de spectatori la acel joc, atât în incinta arenei din Severin cât şi în afara ei. În plus, U. Craiova va fi obligată să joace două meciuri pe alt stadion, arena din Severin fiind suspendată. Şi Petolul trebuie să plătească o amendă după acel joc, 910
Asa e bre..nu toti primarii sunt dispusi la lase pe cineva pe terenul lor fara sa plateasca.
Esti dement la fel ca zeul tau cu ochelari de sudor :))
Asa este domnule YAKI,corect cele spuse de dumneavoastra, inca odata se confirma ca,mizeria asta de echipa are sustinere politica intrucat astazi primarul de la caracal nu este dispus ca meciul de sambata din campionat,sa nu se mai joace acolo
Mergi si citeste despre "insolventa" si pe urma da-ti cu parerea, incompetentule. Desi la cum actioneaza tatucul vostru Ponta sau vitica aia de Vasilescu in ultimul timp, lucrurile sunt clare, ne indreptam incet si sigur spre Coreea de Nord.
Gata, ati castigat un meci si s-a umflat pasatu-n voi? :)))
:)) Mai poti?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.