Alte știri din fotbal
Rapid și-a pierdut omul de bază pentru cel puțin 5 meciuri: „Problema e la genunchi”
0
Opinia lui Marius Avram despre penalty-ul acordat Rapidului: „Avem instrucțiuni foarte clare”
1
Aurel Țicleanu presimte „explozia” unei forțe din Superliga: „Aveau o problemă pe care au rezolvat-o”
0
Rapid a anunțat oficial ultimul transfer al iernii
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu, omagiu pentru victimele accidentului din Timiș » Imagini copleșitoare de la Salonic
1
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a lui PAOK după tragedia din România: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Mititelu e un topit, dar asta nu înseamnă că nu are dreptate. Cum ar fi să facă Oprescu împreună cu doi prieteni de-ai lui, oameni de afaceri, un club de fotbal care să se numească C.S. Steaua București pe care Mitică Dragomir, Mircea Sandu, prietenii lui Pițurcă, îl înscriu în Liga 1 ?
Cine spune că mă uit la meci? Logica ta e una de om..."cam prost".
corect
Pai ei au vrut sa-l suspende atunci cand cei 30 de fani ai lor au aruncat cu torte sau petarde...dar nu le-a iesit!
pai el fiind o clona sa tina cu echipa largutzei ... clona csu ...
Cu aia care promoveaza :))) Cu aia vor tine toti oltenii .... Mititelu daca nu promoveaza , intra in faliment , fac pariu
FCU ca aia sunt adevarata Craiova maxima, aia care juca akum ceva timp in liga 1, astea de la CSU sunt doar o clona care este doar sustinuta de primarie, astea nu au fani, au doar consilieri :))))))))))
E aceeași chestie ca în cazul lui Gigi. Poate înțelegi! Și aluia mic de la Dinamo! Palmaresul poartă fesul!
esti cam prost, publicul nu vezi cu cine tine ?
pai eu la aia m-am referit, orikum aia nici nu au galerie, eu m-am referit ca culmea voi jucati in deplasare si tot pe voi va faceti clona :))))))))))))))))))))) akum am inteles ce ai vrut sa zici, la nivel de galerii, orikum sper sa invingeti, aia nici nu au galerie, nu vezi ca sa nu se faca de rusine v-au dat voua tot stadionu :)))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.