Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, lăudat în direct de un fost stelist că a semnat cu Rapid: „Cea mai bună alegere”
0
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Știri din fotbal internațional
Învins la limită de Benzema și Kante, Marius Șumudică nu-și pierde speranța: „Vom lupta până în ultimul moment”
0
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
… and how did that work out for you?! :-))) PS: poti fi cel mult … Ungureanu! :-))) Nu de alta dar la OSK in afara de patron, maghiarii sunt cam la fel de mulți ca X8 urile. :-)))
Spirit de luptă❤️
Au o victorie in cupele europene.
dar de ros-albastrii aia cu consoane care nici macar nu au culorile oficiale asa, nu ai nimic de zis?
„Militarii” urcă pe loc de play-off în Liga a 2-a." Care militari? :)
Nea patronul lui Sepsi ieșise în presă sa ne spună ca ei au cel mai mare buget din liga a 2 a. Se reflectă în rezultate sau spala bani? Eu zic ca varianta a doua
Steaua, ba, Steaua!
Steaua se numeste tataie nu vezi sa citesti? Acum ne explici cum zburau ai tai in plin guvid, te incurci in gogosi :))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca sa-l parafrazez pe unul cunoscut p-aici cu porecla "janta", astazi sunt ungur de mic!... :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.