Alte știri din fotbal
Drama lui Gabi Iancu: „Muream sigur! Am slăbit 7 kilograme, nu mai puteam să vorbesc”
0
Pascual, episod amuzant după venirea la Dinamo: „M-a dus în centru, mi-a arătat «Luca»”
0
Craiova a solicitat LPF amânarea etapei cu FC Voluntari de duminică: „Șanse mari”
0
A semnat cu Dinamo! Nicolescu a anunțat transferul » E pariul lui Nuno Campos
9
Știri din fotbal internațional
O alegere surprinzătoare pentru înlocuitorul lui Salah la Liverpool
0
„Sunt gata să mor pentru Mourinho” » Declarație războinică a noului jucător de la Real Madrid
0
Parc des Princes este impracticabil: gazon grav afectat! » Unde va juca PSG meciul din startul în Ligue 1
0
Primul antrenor demis din Premier League? El pornește favorit la casele de pariuri!
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
1
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Scad temperaturile și revin ploile în unele zone, la început de săptămână. ...
Libertatea
bai tati, cu ce ajung copiii la infrastuctura aia sportiva de care zici tu? nu au nici trotuare nici transport in comun care sa ii duca acolo. nu mai zice pro-stii, poate nu traiesti in voluntari, sau daca traiesti probabil esti in partea de veche de tara-nusi pe care i-a mituit el ani de zile cu margele colorate
Fâl fâl, ***. “Aceiași” fiindcă “ban” e genul masculin
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Singura diferență între Voluntari și echipa CSA e faptul ca voi nu aveți drept de promovare. În rest aceeași bani publici finanțează ambele echipe
Nas Pandelica s-a ofuscat ca ne-am luat de ancora lui. Daca vrea ancora la echipa sa faca ca finul Gigi, sau nasul...ca nu mai stiu nici ei ce sunt de la atatea cumetrii, adica s-o finanateze din banii lui sau ai douamnei, nu din banii nostri! Capitanul de balta vrea ancora la echipa din campie care are doi suporteri...Tata Puiu, ca na, i-a dat numele stadionului si ar fi urat sa nu vina si nea Mitica, care nici nu vine la meciuri, o sustine din sufragerie. La meci de promovare au venit 50 de spectatori! Si cand te gandesti ca Progresul sau Sportul au disparut!
Stai bre liniștit!! Comuna asta nu va ajunge în prima ligă!! Astea sunt doar .....vise!!
Propun să se scoată ancora și fie înlocuită cu inițialele primarului: FP sau FGP să fie prezentă și duamna
Dacă nașul cioban și-a pus cruce cu ciuline pe stemă și autocar, că stadion n-are, Pandele de ce nu și-ar pune si el ancoră? Unul cu bani din retrocedări oneroase, altul cu banii contribuabililor!
Da cosmescu cine e? La ce ziar scrie dacă se autointitulează jurnalist? Ăștia sunt jurnaliști de paie.
Este scoala de fotbal acolo si echipe de juniori. E o rampa pentru multi copii nu mai vorbi daca nu te pricepi. Nu e bine ca baga statul bani in fotbal, e rau daca nu baga, cine sa va mai inteleaga?
Ce a făcut el bine, infrastructură solidă, acces liber și gratuitate pentru toți copii care vin la sport, indiferent de discipline și talentul respectivilor; adică sport de masă gratuit pentru mișcare, sănătate, spirit de echipă, chiar și pentru cele mai mari anti-talente, ceea ce trebuie să facă orice administrație locală din banii publici. Performanță să se facă din bani privați..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.